Úvodní stránka » Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Zde si můžete přečíst některé příběhy a zkušenosti klientů pobočky Nutriadapt v Trutnově. Pevně věříme, že stejně bychom uměli pomoci právě Vám.

Níže uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních osob, pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Petra Adamcová

Petra Adamcová PO1 - Reference klientů NUTRIADAPT TrutnovPsycholožka mi poradila zkusit NUTRIADAPT (Svět zdraví). Objednala jsem se na 1. konzultaci, věděla jsem, že konzultace i následující hubnoucí program něco stojí. Zaplatila jsem si roční hubnoucí kúru. Podstoupila jsem vyšetření – rozbor krve, metabolickou diagnostiku, analýzu střevního mikrobiomu a komplexní biochemický screening organismu s posudkem lékaře. Při 2.konzultaci jsem obdržela osobní výživový plán včetně jídelníčku a recepty + cvičební program.

24. 2. 2020 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Barbora Stiefová

Barbora Stiefová PO - Diskuse klientů NUTRIADAPT TrutnovMám Crohna, nemocnou štítnou žlázu, anemii a spoustu potravinových alergií. Doma tři děti, epileptického psa a velký dům se zahradou na úklid. Z toho důvodu jsem byla vždy unavená a bez energie. Člověk zkrátka nemůže být živ jen z rohlíků a rýže…a do toho tohle vše obstarávat…to jsem si sice uvědomovala, ale nevěděla jsem, co s tím.

20. 2. 2020 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Ladislava Frömmelová

Ladislava Frömmelová PO - Reference klientů NUTRIADAPT TrutnovLetos jsem oslavila 70 let. Jsem astmatička, a proto váha pro mne byla vždy velmi důležitá. Celá léta jsem si udržovala přiměřenou váhu ke své výšce. Vždy, když začala stoupat, dovedla jsem si ji zase srovnat. Jenže po dovršení 60ti let už to nešlo a váha každý rok stoupala a stoupala. Nic nepomohlo, dokonce během dalších 7 let jsem se dostala na takovou váhu, že jsem byla zoufalá. Ale tím to nekončilo. Dýchání se mi stále zhoršovalo, dokonce mě paní doktorka z alergologie nepustila ani na operaci. Začala jsem mít i problémy s pálením žáhy, až to došlo tak daleko, že jsem musela v roce 2010 na operaci brániční kýly.

18. 2. 2020 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Marie Lelková

Marie Lelková PO - Reference klientů NUTRIADAPT TrutnovZdravím vás všechny. Jmenuji se Marie a je mi 52 let. Nadváhou jsem nikdy netrpěla. Před šesti lety jsem začala přibírat, nejdříve 4 kg, což bylo pro mě zanedbatelné a vzhledem k mému věku přijatelné. Najednou už byla váha na 70 kg, a protože byly právě vánoce, i toto jsem si dokázala omluvit. A jak šel čas, tak se moje váha došplhala až na 85 kg.

16. 2. 2020 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Petra Karvayová

Petra Karvayová - Diskuse zákazníků Světa zdraví TrutnovV měsíci dubnu jsem navštívila poradnu Světa zdraví. Při první konzultaci po přeměření a zvážení jsem nevěřila, jak na tom mé tělo a celkový stav je. Jelikož nejsem úplně zdravá, trpím chronickou ulcerózní kolitidou střev a léčím se se štítnou žlázou. Přesto jsem se rozhodla, že to zkusím. Od 15.5.2018 jsem tedy pod dohledem paní Michálkové začala hubnout.

30. 7. 2019 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Alena Prchalová

Alena Prchalová - Diskuse zákazníků Světa zdraví TrutnovLoni v lednu jsem našla na internetu reklamu na Svět zdraví a po dohodě s manželem jsem nás přihlásila . Vzhledem k tomu , že já s nadváhou a dietami bojuji od mládí , tak jsem tomu moc nevěřila , ale chtěla jsem to zkusit . S manželem máme za sebou několik operací páteře , tak nemůžeme se sportu tolik věnovat a tak až díky Světu zdraví a specialistce paní Nikol Michálkové v pobočce Trutnov se nám podařilo , že váha šla dolů a to díky změně jídelníčku. Moc děkujeme a doporučujeme.

30. 7. 2019 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Vladimír Prchal

Vladimír Prchal - Reference klientů Světa zdraví trutnovV mládí jsem s váhou neměl problémy, ale jak přibývala léta, váha šla nahoru a nešlo s tím dlouhá léta nic dělat. Snažil jsem se dodržovat různé diety a všechny možné rady, ale nejdříve šlo dolů pár deka a potom několik kil nahoru. Došlo to tak daleko, že váha ukazovala 125kg. Už to bylo na pováženou. Poslední kapkou byla návštěva u zubaře na pohotovosti a ten mi napsal do zprávy ,,obézní pacient'', tak jsem si řekl, že je na čase opravdu něco rázně udělat.

28. 7. 2019 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Vladimír Macháček

Naučil jsem se zdravě jíst a ještě jsem k tomu přidal posilovnu. Jíst zdravě, stojí za to vyzkoušet. Pak se cítíte mnohem lépe a zdraví je důležité. Stal jsem se klientem zdravé výživy a jsem spokojen. Zhubl jsem 6 kg za 6 měsíců.

22. 12. 2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Stanislav Jarolímek

Byl jsem velice překvapen, jaké dobroty můžu a co nesmím. Začal jsem vše dodržovat a výsledky se brzo ukázaly a to mi dodalo více chuti to nebrat na lehkou váhu. Z původních 110 kg bylo po roce spolupráce najednou 86 kg. Do budoucna chci váhu udržovat mezi 85 až 90 kg a této váze jsem přizpůsobil i svůj šatník.

25. 10. 2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Iva Machová

Vyzkoušela jsem již několik diet, ale vždy bez úspěchu. Až díky Světu zdraví se mi podařilo zhubnout krásných 14 kg. Jídla mi vyhovují, nemám hlad a cítím se lépe. Ve Světě zdraví jsem přišla na to, jak se stravovat. Díky vstřícnosti výživové poradkyně, paní Marcelce, která mi vždy poradila. Cítím se lépe a všem doporučuji vyzkoušet. Přeji pevnou vůli.

6. 9. 2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Jana Drahošová

V roce 2017 jsem navštívila poradnu Světa zdraví. S jejich pomocí jsem upravila jídelníček a změnila postoj k životnímu stylu. Během jednoho roku jsem zhubla 10 kg, krevní tlak je v normě a z metabolické poradny jsem byla, pro normální hodnoty krevních testů, vyřazena.

3. 9. 2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Jaroslava Široká

Už od puberty bojuji s nadváhou a v posledních pár letech už dokonce s obezitou. Má váha už mi byla stále více na obtíž. Až vloni jsem od známé v zaměstnání dostala doporučení na Svět zdraví v Trutnově. Byli zde vstřícní a ochotní. Podle jejich rad a doporučení jsem zhubla 20 kg za rok. I nadále se budu snažit pokračovat ve stravování dle doporučení, protože bych svou váhu chtěla ještě snížit a následně ji udržovat.

16. 7. 2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Stanislav Gaisl

Po návštěvě ve Světě zdraví se mi zlepšilo dýchání, chůze a můj krevní tlak je normální. Ubyly mi léky, výsledky krevních testů jsou v normě, mohu se lépe pohybovat a váha šla rapidně dolů. Za pomoci mé specialistky, paní Bc. Marcely Karolíny Maixnerové, která mi nastavila nový režim, jsem dokázal zhubnout kolem 40 kg. Přitom jím dostatečně, nemám hlad ani chutě, cítím se výborně a mám více energie.

31. 5. 2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Jarmila Kořínková

Navykla jsem si na jiný způsob stravování. Cítím se velice dobře jak fyzicky, tak psychicky. Na kontroly nyní jezdím už jen v delších intervalech. A už vůbec mi nevadí, že si musím všechno oblečení zužovat!

1. 1. 2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Zdeňka Pištorová

Když moje váha vystoupla na 107 kg, tak jsem se rozhodla, že to tedy zkusím. Musím upřímně napsat, že dnes těch výmluv lituji, protože se mi za rok podařilo snížit váhu o 25 kg. Cítím se teď mnohem lépe. Vím, že to nebylo vždycky jednoduché, ale díky paní Lýdii Zimové jsem to zvládla. Tímto příběhem bych chtěla podpořit a inspirovat ty, kteří začínají anebo se odhodlávají změnit svoje stravování.

11. 12. 2017 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Martina Mahrlová

Po těžké léčbě, kdy jsem stres zaháněla jídlem, bylo mé zhubnutí nutností. Téměř rok jsem se snažila zhubnout sama, ale bez výrazných úspěchů, neuměla jsem si představit den bez sušenky, koláčku či čokolády. A když se mi do rukou dostal poukaz do Světa zdraví, tak jsem neváhala. Od prvního dne jsem poslouchala rad své specialistky a naučila se jinému stravování, které mi velice zachutnalo a kila šla dolů sama, na sladké ani nepomyslím.

8. 12. 2017 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Olga Horáčková

Vždy jsem se v jídle nějak odbyla a také hlavně po dětech dojídala. Sedavé zaměstnání, nepravidelná strava a nulový pohyb posunuly ručičku váhy nebezpečně nahoru a já najednou zjistila, že to, co odráží zrcadlo, se mi ani trochu nelíbí a je na čase začít něco se sebou dělat. Občas jsem zkusila jíst něco zdravého, ale dlouho mi to nevydrželo a já se vracela k rohlíkům a uzeninám. Pohyb mne nebavil a byla jsem neustále unavená a bylo mi těžko. Po jídle jsem se dojídala sladkým. Přiblížila se mi čtyřicítka a já se nevešla téměř do žádného oblečení a do zrcadla jsem se radši ani nedívala, styděla jsem se, jak vypadám. Už mi to nepřišlo, že to jakž takž jde, ale že jsem to nechala dojít příliš daleko.

4. 7. 2017 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Vlasta Suková

Jmenuji se Vlasta Suková a v prosinci 2016 jsem oslavila šedesátku. A právě měsíc před oslavou jsem se rozhodla, že musím udělat něco se svojí váhou. Věk a moje sedavé zaměstnání se podepsaly na mojí váze, která se vyšplhala na 82 kg. Při mé menší výšce to bylo opravdu hodně. A hlavně jsem se necítila zdravotně dobře a při chůzi do kopce jsem se zadýchávala.

7. 6. 2017 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Hana Hrochová

Dobrý den, jmenuji se Hana a je mi 46 let. Do Světa zdraví jsem se přihlásila, když už má váha volala na poplach. Při výšce 174 cm jsem vážila strašných 112,9 kg. Jedla jsem málo a stejně jsem tloustla každým nádechem. Dlouho jsem hledala na internetu, kam se obrátit.

26. 5. 2017 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Petra Vaňková

Nadváhou jsem trpěla celý život. Prostě jsem si svá kila pěkně vykrmila. Jednou jsem potkala naši sousedku, na které byl vidět její úbytek váhy. Vypadala velmi dobře, a tak jsem se jí ptala, jak to udělala. Doporučila mi Svět zdraví, kde jí s hubnutím poradili. Druhý den jsem ho hned navštívila. Po konzultaci s Mgr. Lýdií Stodolovou jsem absolvovala veškerá vyšetření a byl mi sestaven jídelníček. Docházela jsem na konzultace a přeměření 6 měsíců a můj úbytek váhy je krásných 15 kg. Mohu říci, že jsem sama se sebou spokojená a cítím se velmi dobře. Mám daleko více energie a životního elánu. Moc děkuji děvčatům ze Světa zdraví za podporu, péči a mnoho užitečných rad.

9. 5. 2017 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Jana Vacková

Můj příběh začal, když jsem si na Facebooku přečetla odkaz na pobočku Světa zdraví v Trutnově. Už od mládí jsem se snažila sportovat a hlídat si stravu, ale stále se mi moc nedařilo. Bylo období, kdy jsem hodně přibrala a pak přišla nějaká dieta a pár kil šlo dolů. Jenže čím věk přibýval, tím šlo vše hůře, chyběla mi  energie a byla jsem unavená. Myslím, že mám dostatek pohybu i při práci, pracuji na rodinné farmě, kde máme 85 dojnic a 100 ks mladého dobytka, takže práce je dostatek i o víkendu. S váhou 80 kg při výšce 170 cm jsem prostě musela začít něco dělat. Hlavně mě začaly pobolívat klouby a trávení také nebylo nic moc.

6. 5. 2017 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Iveta Radová

Je mi 34 let. Během mých 3 těhotenství jsem nabrala z 51 kg na 75 kg, a to při mé výšce 154 cm bylo už hodně. Chtěla jsem si poradit nejdříve sama, tak jsem chodila cvičit, poslouchala různé rady od kamarádek,ale nějak to nepomáhalo. Také jsem si myslela, že to půjde samo, když mám 3 děti. A tak jsem začala hledat na internetu rady, týkající se hubnutí. Narazila jsem na odkaz na stránky Světa zdraví. Přečetla jsem si některé příběhy lidí, kteří měli stejný problém jako já. Po dlouhém zvažování jsem nakonec pobočku navštívila. Do programu jsem vstupovala s obavami, protože nemám pevnou vůli.

3. 5. 2017 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Naděžda Harmáčková

Od svých 30 let jsem stále řešila nějaké diety. Byla to chyba, protože,vždy přišel jojo efekt. Při dietách jsem měla hlad. STÁLOU CHUŤ na sladké a došlo to tak daleko, že mi při posledním pokusu padaly vlasy. Rozhodla jsem se navštívit SVĚT ZDRAVÍ v Trutnově, kde se mě ujala Mgr.Stodolová. Od základu jsem s její pomocí změnila svoje stravovací návyky. Dnes mám dole 10 kg a mohlo by to být ještě lepší, kdyby nebylo úrazu, který mi znemožnil cvičení.

2. 5. 2017 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Petra Rohlíková

Rozhodla jsem se pro Svět zdraví kvůli dobrým recenzím a spokojeným klientům. Po první konzultaci a špatných výsledcích jsem odcházela s jasným cílem zhubnout a zjistit si více informací o zdravém životním stylu. Za první 3 měsíce se mi podařilo zhubnout 10 kg a za půl roku to bylo krásných 18 kg. Svoji současnou váhu si stále držím a cítím se mnohem lépe.

10. 3. 2017 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Zdena Horáková

Zdena Horáková - Reference a zkušenosti klientů Světa zdraví TrutnovCelý život jsem byla štíhlá a po 45. roce jsem absolvovala operaci, která napomohla mému rychlému nabrání váhy. A jak je člověk každý den sám se sebou, tak si ani nevšímá přibývající váhy. Pak vás někdo vyfotí a hrůza je na světě.

27. 2. 2016 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Blanka Kajčevská

Blanka Kajčevská - Reference a zkušenosti klientů Světa zdraví TrutnovJmenuji se Blanka Kajčevská. Jsem učitelkou  na základní škole. Do Světa zdraví jsem se vypravila v létě 2014. Bylo mi 55 let, hmotnost se mi pomalu blížila ke stovce. Nešlo mi jako dříve hýbat se bez zadýchání. Delší pochody znamenaly bolesti kyčlí a kolen. Sedavé zaměstnání, stresy a úmrtí dcery v roce 2010, to vše mělo na tento stav vliv. Nechtělo se mi se sebou nic dělat, dostavovaly se deprese a únava. Kila šla nahoru a zdravotní problémy se zvětšovaly.

21. 2. 2016 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Anna Kuhnelová

Anna Kuhnelová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví TrutnovJe mi 64 let a díky Světu draví jsem ukončila svůj celoživotní boj s nadváhou. Již ve 14 letech jsem vážila 103 kg a pod lékařským dohledem jsem zhubla na 78 kg, které jsem si držela až do prvního těhotenství. Byla jsem 3x těhotná a po každém těhotenství mi zůstalo 10 kg navíc.

27. 12. 2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Jana Zálišová

Jana Zálišová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví TrutnovZačala jsem hledat na internetu rady, týkající se hubnutí. Narazila jsem na odkaz na stránky Světa zdraví. Přečetla jsem si některé příběhy lidí, kteří měli stejný problém jako já. Po dlouhém zvažování jsem nakonec pobočku navštívila. Do programu jsem vstupovala s obavami, protože nemám pevnou vůli. Paní Mgr. Lýdie Stodolová mě velmi mile přijala. Vysvětlila mi, co je špatného na mých dosavadních stravovacích návycích, tedy co je potřeba do budoucna změnit.

27. 12. 2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Helena Česeneková

Helena Česeneková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví TrutnovNikdy jsem netrpěla nadváhou. Jenže přišla chvíle, kdy mi najednou bylo oblečení malé. Má váha se velice zvedla během pár měsíců. Byla jsem velice unavená, podrážděná a mé oblíbené sportovní aktivity se pro mě staly velikým problémem. Při pohledu na své fotografie jsem si říkala, že je na čase udělat něco se svou postavou a změnit dosavadní způsob života.  Na internetu jsem hledala jak zhubnout a narazila jsem na webové stránky Světa zdraví. Jelikož mě nabídka připadala velmi zajímavá a lákavá, objednala jsem se na nezávaznou první konzultaci. Navíc jsem věděla, že sama to určitě nedokážu a odborná pomoc mi přijde vhod.

23. 12. 2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Ludmila Bočková

Ludmila Bočková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví TrutnovS nadváhou bojuji celý život. V dubnu 2014 jsem viděla známou a moc mě překvapilo, jak ubrala na váze. S podporou rodiny a známých jsem se přihlásila do Světa zdraví v Trutnově. Při váze 107 kg už bylo na čase s tím začít něco dělat. Svěřila jsem se do rukou odborníka -  Mgr. Lýdie Stodolové.

26. 9. 2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Martina Zimová

Martina Zimová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví TrutnovDobrý den, tímto bych chtěla pozdravit všechny ty, kteří se rozhodli navštívit Svět zdraví. Věřte tomu, že jste právě učinili jedno z nejlepších rozhodnutí ve svém životě. Už jsem držela spoustu diet a dokonce se mi podařilo rychle zhubnout , ale bohužel právě proto jsem po nějaké době kila zase přibrala. A tak jsem si řekla, že bez kontroly odborníků to asi nepůjde a do dneška jsem šťastná, že jsem se takto rozhodla.

17. 8. 2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Jana Vogelová

Jana Vogelová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov„Při pohledu do zrcadla jsem měla pocit, že bych měla něco shodit. ... A  tak jsem shodila ... zrcadlo.“ Toto mě napadlo při každodenním oblékání. Přidávaly se zdravotní potíže a 13. ledna 2015 váha ukázala 113 kg. A  dost!! Něco s tím musím udělat, ale nevěřím si. Nemám pevnou vůli, nikdy jsem žádnou dietu nedržela, nerada cvičím, mám jídlo ráda a čokoláda je moje droga.

3. 8. 2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Lenka Šedivá

Lenka Šedivá - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví TrutnovOdvážila jsem se vyzkoušet  potraviny či výrobky zdravé výživy, zkoušela různé recepty a myslela si, kdo ví, jak zdravě nežiju, ale přesto jsem nehubla. Jezdila jsem na kole a plavala, ale přesto jsem nehubla. Jako řidička autobusu mám sedavé zaměstnání, a tak to s mou postavou a zdravotními potížemi nebylo jednoduché. A už už bylo na čase pustit se opět do boje, ale s jinou taktikou.

18. 6. 2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Renata Glosová

Renata Glosová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví TrutnovJmenuji se Renata a je mi 41 let. Mým celoživotním krédem jsou diety. Po dvou dětech jsem vážila při 155 cm – 54 kg, což je celkem příznivé. Bohužel jsem si namlouvala, že jsem tlustá. Po různých zdravotních problémech, nedostatečné funkčnosti štítné žlázy, depresí jsem přibrala 15 kg. V té době jsem zjistila, že pro svou tloušťku nemám pojmenování.

3. 3. 2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Lenka Vágnerová

Lenka Vágnerová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví TrutnovProtože jako každá žena i já jsem v životě zkusila nejrůznější krátkodobé diety, věděla jsem, že i když se na nějakou tu „zaručenou“ dietu vrhnu, stejně dlouho nevydržím a efekt navýšení hmotnosti se nepochybně znovu dostaví. Vzpomněla jsme si na moji sestru, která mi před pár lety vypravovala, že se zúčastnila dlouhodobě kontrolovaného dietního programu, zhubla a příznivou váhu, ideální k její postavě, věku i výšce, si již roky úspěšně udržuje. Hledala jsem tedy na Internetu články o zdravém hubnutí a narazila jsem na pobídku ke konzultaci ve společnosti s názvem „Svět zdraví“.

20. 12. 2014 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Markéta Ertnerová

Markéta Ertnerová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví TrutnovJmenuji se Markéta a je mi 63 let. Téměř celý život jsem pracovala v kanceláři u počítače. V průběhu posledních 23 let jsem spokojeně nabírala každým rokem pouze 1 kg, což při výšce 160 cm znamenalo, že jsem dosáhla neuvěřitelných 80,5 kg. S tím samozřejmě přišly i zdravotní problémy, revmatoidní artritida, lupénka, bolesti krční páteře, bolesti kloubů.

30. 10. 2014 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Milena Hendrychová

Milena Hendrychová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BODYHELP TrutnovMoje cesta ke zdravé výživě začala ze dne na den. Dcera pro mě chtěla jen to nejlepší, a tak mě bez mého vědomí přivedla do Světa zdraví. V prvních okamžicích jsem byla hodně nedůvěřivá a hlavně jsem nevěřila sama sobě, že dokážu změnit své stravovací návyky, ale i přesto jsem se rozhodla do programu Komplexní Nutriční Typologie vstoupit.

17. 8. 2014 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Kateřina Dohnalová

Kateřina Dohnalová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BODYHELP TrutnovS nadváhou jsem bojovala již od mládí, šlo to se mnou jako na houpačce. Když jsem však ve svých 35 letech stoupla na váhu, šokoval mě údaj 85 kg. A to byl impuls k zamyšlení! I přes veškerou snahu váhu snížit se mi nijak zvlášť nedařilo. Tak jsem se rozhodla vyhledat pomoc na internetu, kde mě zaujal kontakt na Svět zdraví. Tam jsem se po krátkém váhání objednala k první konzultaci v centru v Trutnově.

10. 7. 2014 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Marcela Houserová

Marcela Houserová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví TrutnovV srpnu 2012 jsem se rozhodla radikálně změnit svůj dosavadní způsob života. Nemyslím si, že do té doby jsem žila nezdravě, ale přece jen bylo něco špatně, protože při dle mého názoru zdravé stravě a dostatečném pohybu jsem stále přibývala na váze. V 56 letech při svých163 cm jsem „dosáhla“ 77 kg, a to už bylo moc!

9. 4. 2014 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Kateřina Synková

Kateřina Synková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BODYHELP - TrutnovSe svojí váhou jsem byla vždy spokojená, ale během sedmi let mi váha každým dnem ukazovala více a více kilogramů. Věděla jsem, že mé stravovací návyky nejsou ideální, ale že jsou úplně špatné, jsem netušila. S pohybem jsem to poslední dobou také nepřeháněla. Z práce domů, cestou nákup a následné vaření večeře pro rodinu. Stereotyp, který každý z vás asi zná.

3. 10. 2013 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Štěpán Král

Štěpán Král - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BODYHELP - TrutnovJmenuji se Štěpán, než jsem začal hubnout vážil jsem 111 kg a 6 mých spolužáků mělo problém mě unést. Z počátku jsem svou obezitu nijak neřešil, jedl jsem, co jsem chtěl, kdy jsem chtěl a téměř vůbec jsem se nehýbal. Avšak po delší době mě začalo trápit, že mám problém hrát se spolužáky sporty či vůbec vyjít schody bez toho, abych se zadýchal, ale i přes tyto problémy jsem se nemohl donutit s tím cokoli dělat. Až mě jednou má matka upozornila na Svět zdraví.

14. 7. 2013 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Markéta Mišutová, Vrchlabí

Markéta Mišutová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BODYHELP - TrutnovDobrý den, chtěla bych se s Vámi podělit o svůj příběh spojený se Světem zdraví. Jak už to tak bývá, tak špatné stravovací návyky, pokulhávající životospráva a vůbec celkově studentský život se na mě a hlavně na mé váze dosti podepsal. Dříve jsem si myslela, že dieta ve formě sníst toho co nejméně a hlavně light potraviny, mě dostane na vytouženou váhu. Dnes už vím, o co se jedná a vím, že být zdravá a krásná neznamená utrpení ani hladovění.

8. 7. 2013 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Klient Jan - 9 měsíců s Lýdií a 20 kg dole

Jan Adamovič - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BODYHELP - TrutnovProč jsem chtěl zhubnout? Jednoduchá odpověď, která se mi ne vždy dařila úspěšně řešit. Myslím tím v minulosti. Protože problémy, především zdravotní, narůstaly a psychika též byla s narůstající váhou na bodě mrazu, začal jsem hledat pomoc. Sám jsem to nikdy nezvládnul. Sice se mi podařilo pomocí různých diet shodit nějaká ta kila, ale vzápětí přišel jojo efekt a byl jsem na tom stejně a někdy i pár kilo bylo navíc.

4. 7. 2013 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Klientka Jaruška- 3 měsíce s Lýdou a 7 kg dole

Jaroslava Šrámková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BODYHELP - TrutnovDobrý den všem čtenářům, je mi 42 let, mám dvě dcery a od mládí problémy s váhou. Ručička váhy ukazovala 75 kg při výšce 157 cm. Tehdy mi došlo, že to takto už dál nejde. Nejen váha, ale hlavně můj zdravotní stav volal o pomoc. Vše jsem měla obrácené, v těhotenství jsem hubla a až po porodu jsem vždy nabrala téměř 20 kilo. Něco jsem shodila, ale většina mi zůstala.

4. 7. 2013 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Klientka Dana - 6 měsíců se Šárkou a 13 kg dole !!!

Dana Maršíková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BODYHELP - TrutnovDobrý den, jmenuji se Dana Maršíková, ráda a s chutí bych se přidala k příběhům ze Světa zdraví. K němu mě dovedla reklama na webu, zaštítěná RNDr. Petrem Fořtem, Csc. Podle jeho rad jsem se s úspěchem snažila kdysi stravovat svoje malé děti v době mateřské dovolené.

4. 7. 2013 | Rubrika: Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist