Úvodní stránka » Náš tým

Náš tým

Náš akreditovaný personál poskytuje profesionální péči v oblasti úpravy váhy a zlepšování kondice. Každý pracovník si neustále zvyšuje kvalifikaci, tak abyste stále dostávali nejlepší služby v oboru. Chceme však, abyste se u nás cítili jako mezi přáteli

Mgr. Šárka Krejčovská - manažerka

Zdraví je to nejcennější, co máme, proto s kolegy intenzivně pracujeme na tom, abychom byli součástí cesty k udržení i vašeho zdraví. To je našim společným cílem. 

19.11.2018 | Rubrika: Náš tým

Jana Kolaříková - Asistentka

Jana Kolaříková - Asistentka Světa zdraví BODYHELP - TrutnovMěla jsem představu o práci, kterou bych chtěla dělat a kterou budu mít ráda. Jsem vděčná za to,  že se mi moje přáni splnilo a že zrovna já mohu pracovat ve Světě zdraví. Práce asistentky mě baví , přináší mi radost a současně mě obohacuje o zkušenosti a znalosti o správném životním stylu.

6.7.2013 | Rubrika: Náš tým

Bc. Marcela Karolína Maixnerová - Výživová specialistka

Bc. Marcela Karolína Maixnerová - nutriční specialistka Světa zdraví TrutnovJiž od puberty mě zajímalo, proč jsou někteří lidé hubení a jiní silní, když přitom jedí téměř totéž. Stejně tak jako každý člověk reaguje na jednu situaci různě, tak každý organismus reaguje jinak na stejné potraviny. Na otázku proč tomu tak je mi již před lety dala odpověď publikace „Výživa a krevní skupiny“ od autorů Dr. Petera J. D´ Adamo a Catherine Whitney.

3.4.2015 | Rubrika: Náš tým

Bc. Daniel Maňhal - výživový specialista

Pro práci nutričního specialisty ve Světě zdraví jsem se rozhodl proto, abych využil všechny získané poznatky, mohl je předávat dál a pomohl tak klientům k lepšímu a zdravějšímu životu skrze správné stravovací návyky.  

22.11.2018 | Rubrika: Náš tým

Jakub Pavel - výživový specialista

Když jsem si uvědomil, jak snadno lze životní styl a lidské zdraví změnit k lepšímu, vize Světa zdraví mi přišla za vlastní. Podařilo se mi spojit práci s tím, co mě skutečně baví - dělat lidi šťastnějšími.

4.6.2018 | Rubrika: Náš tým

Svět zdraví BODY HELP
Pražská 168
541 01 Trutnov
734 177 700
773 004 046
24283797
DIČ CZ24283797

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Trutnově zhubli již 6.826 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg?

 

TOPlist

Fotogalerie

Certifikát kalibrace tělesného analyzátoru TANITA

Oblíbené odkazy