Úvodní stránka » Náš tým

Náš tým

Náš akreditovaný personál poskytuje profesionální péči v oblasti úpravy váhy a zlepšování kondice. Každý pracovník si neustále zvyšuje kvalifikaci, tak abyste stále dostávali nejlepší služby v oboru. Chceme však, abyste se u nás cítili jako mezi přáteli

Jana Kolaříková - Asistentka

Jana Kolaříková - Asistentka Světa zdraví BODYHELP - TrutnovMěla jsem představu o práci, kterou bych chtěla dělat a kterou budu mít ráda. Jsem vděčná za to,  že se mi moje přáni splnilo a že zrovna já mohu pracovat v Nutriadaptu. Práce asistentky mě baví , přináší mi radost a současně mě obohacuje o zkušenosti a znalosti o správném životním stylu.

6. 7. 2013 | Rubrika: Náš tým

Bc. Marcela Karolína Maixnerová - Výživová specialistka

Bc. Marcela Karolína Maixnerová - nutriční specialistka Světa zdraví TrutnovJiž od puberty mě zajímalo, proč jsou někteří lidé hubení a jiní silní, když přitom jedí téměř totéž. Stejně tak jako každý člověk reaguje na jednu situaci různě, tak každý organismus reaguje jinak na stejné potraviny. Na otázku proč tomu tak je mi již před lety dala odpověď publikace „Výživa a krevní skupiny“ od autorů Dr. Petera J. D´ Adamo a Catherine Whitney.

3. 4. 2015 | Rubrika: Náš tým

Nikol Michálková - výživová specialistka

Nikol Michálková - výživová specialistka Světa zdraví Trutnov

Ráda bych vás motivovala k odhodlání pracovat na sobě, neodkládat změnu a nevymlouvat se. První krok je na vás, dál půjdu s vámi a společně to  zvládneme!

26. 4. 2018 | Rubrika: Náš tým

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist