Zdena Horáková

Svět zdraví jsem objevila úplně náhodou, vyskočil na mě z obrazovky při práci na počítači. Oslovilo mě, že pobočka je v Trutnově. Napsala jsem a ihned dostala odpověď.

Celý život jsem byla štíhlá a po 45. roce jsem absolvovala operaci, která napomohla mému rychlému nabrání váhy. A jak je člověk každý den sám se sebou, tak si ani nevšímá přibývající váhy. Pak vás někdo vyfotí a hrůza je na světě.

Začala jsem sama s hubnutím, odbourala jsem přílohy a kila šla dolů sama. Jenže po čase se váha zastavila a zase jsem trochu nabrala. A v tom ta obrazovka. Ihned jsem zareagovala a nikdy nelitovala. Výživová poradkyně paní Maixnerová mi sestavila jídelníček, nakoupila jsem pomocníky na cvičení a výsledky se dostavily. Pít a jíst zdravé potraviny jsem uměla, jen jsem je neuměla správně kombinovat. A to mě ve Světě zdraví naučili.

Cítím se všeobecně lépe, a to je pro mě velice důležité.

Dne 18.2.2016 Hostinné

Zdena Horáková PŘED - Reference a zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov Zdena Horáková PO - Reference a zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Bc. Marcela Karolína Maixnerová
Pražská 168
541 01 Trutnov
734 177 700
773 004 046
67448011
DIČ CZ67448011

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Trutnově zhubli již 6.826 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg?

 

TOPlist

Fotogalerie

Trutnov 6.png

Oblíbené odkazy