Zdena Horáková

Svět zdraví jsem objevila úplně náhodou, vyskočil na mě z obrazovky při práci na počítači. Oslovilo mě, že pobočka je v Trutnově. Napsala jsem a ihned dostala odpověď.

Celý život jsem byla štíhlá a po 45. roce jsem absolvovala operaci, která napomohla mému rychlému nabrání váhy. A jak je člověk každý den sám se sebou, tak si ani nevšímá přibývající váhy. Pak vás někdo vyfotí a hrůza je na světě.

Začala jsem sama s hubnutím, odbourala jsem přílohy a kila šla dolů sama. Jenže po čase se váha zastavila a zase jsem trochu nabrala. A v tom ta obrazovka. Ihned jsem zareagovala a nikdy nelitovala. Výživová poradkyně paní Maixnerová mi sestavila jídelníček, nakoupila jsem pomocníky na cvičení a výsledky se dostavily. Pít a jíst zdravé potraviny jsem uměla, jen jsem je neuměla správně kombinovat. A to mě ve Světě zdraví naučili.

Cítím se všeobecně lépe, a to je pro mě velice důležité.

Dne 18.2.2016 Hostinné

Zdena Horáková PŘED - Reference a zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov Zdena Horáková PO - Reference a zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist