Vlasta Suková

Jmenuji se Vlasta Suková a v prosinci 2016 jsem oslavila šedesátku. A právě měsíc před oslavou jsem se rozhodla, že musím udělat něco se svojí váhou. Věk a moje sedavé zaměstnání se podepsaly na mojí váze, která se vyšplhala na 82 kg. Při mé menší výšce to bylo opravdu hodně. A hlavně jsem se necítila zdravotně dobře a při chůzi do kopce jsem se zadýchávala.

Na internetu jsem narazila na Svět zdraví v Trutnově a hned jsem se objednala. Tam se mě ujala Mgr. Stodolová a hned při první konzultaci jsem uvěřila, že to zvládnu. Na rozdíl od předchozích pokusů, kdy jsem se snažila držet dietu sama.

Mgr. Stodolová mi poradila se složením stravy a s pohybovou aktivitou. Řídila jsem se poctivě jejími radami, téměř každý den jsem chodila na dlouhé procházky a výsledky se dostavily! Jak začaly ubývat první kilogramy, rodina i známí si toho všimli, a to mě moc povzbudilo a pokračovala jsem dále.

Dnes, po půl roce, vážím o 15 kg méně! A obvod pasu mám menší o 19 cm. Cítím se mnohem lépe i fyzicky, hravě vyjdu velký kopec bez dřívějšího zadýchání a funění. S vnoučaty si klidně zahraju i fotbal.

Svět zdraví mohu všem, kteří chtějí se sebou něco udělat, vřele doporučit. A věřte, stojí to za to.

V Trutnově dne 3.5.2017

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Bc. Marcela Karolína Maixnerová
Pražská 168
541 01 Trutnov
734 177 700
773 004 046
67448011
DIČ CZ67448011

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Trutnově zhubli již 6.826 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg?

 

TOPlist

Fotogalerie

Trutnov 12.png

Oblíbené odkazy