Vlasta Suková

Jmenuji se Vlasta Suková a v prosinci 2016 jsem oslavila šedesátku. A právě měsíc před oslavou jsem se rozhodla, že musím udělat něco se svojí váhou. Věk a moje sedavé zaměstnání se podepsaly na mojí váze, která se vyšplhala na 82 kg. Při mé menší výšce to bylo opravdu hodně. A hlavně jsem se necítila zdravotně dobře a při chůzi do kopce jsem se zadýchávala.

Na internetu jsem narazila na Svět zdraví v Trutnově a hned jsem se objednala. Tam se mě ujala Mgr. Stodolová a hned při první konzultaci jsem uvěřila, že to zvládnu. Na rozdíl od předchozích pokusů, kdy jsem se snažila držet dietu sama.

Mgr. Stodolová mi poradila se složením stravy a s pohybovou aktivitou. Řídila jsem se poctivě jejími radami, téměř každý den jsem chodila na dlouhé procházky a výsledky se dostavily! Jak začaly ubývat první kilogramy, rodina i známí si toho všimli, a to mě moc povzbudilo a pokračovala jsem dále.

Dnes, po půl roce, vážím o 15 kg méně! A obvod pasu mám menší o 19 cm. Cítím se mnohem lépe i fyzicky, hravě vyjdu velký kopec bez dřívějšího zadýchání a funění. S vnoučaty si klidně zahraju i fotbal.

Svět zdraví mohu všem, kteří chtějí se sebou něco udělat, vřele doporučit. A věřte, stojí to za to.

V Trutnově dne 3.5.2017

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist