Vladimír Prchal

V mládí jsem s váhou neměl problémy, ale jak přibývala léta, váha šla nahoru a nešlo s tím dlouhá léta nic dělat.

Snažil jsem se dodržovat různé diety a všechny možné rady, ale nejdříve šlo dolů pár deka a potom několik kil nahoru. Došlo to tak daleko, že váha ukazovala 125kg. Už to bylo na pováženou.

Poslední kapkou byla návštěva u zubaře na pohotovosti a ten mi napsal do zprávy ,,obézní pacient'', tak jsem si řekl, že je na čase opravdu něco rázně udělat.

Manželka našla na internetu stránky Světa zdraví, i když jsem tomu nevěřil,tak jsme si řekli ,že to zkusíme. Po nějaké době jsem zjistil ,že to začíná fungovat. V poradně světa zdraví v Trutnově mi opravdu dali ty správné rady - úplná změna jídelníčku a váha šla pomalu, ale jistě dolů. I můj problém s vysokým krevním tlakem se vyřešil a mám tlak po tomto úsilí naprosto v pořádku .

Této poradně v Trutnově patří veliký dík a všem vřele doporučuji.

Vladimír Prchal - Reference klientů Světa zdraví Trutnov Vladimír Prchal - diskuse klientů Světa zdraví Trutnov

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Bc. Marcela Karolína Maixnerová
Pražská 168
541 01 Trutnov
734 177 700
773 004 046
67448011
DIČ CZ67448011

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Trutnově zhubli již 6.826 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg?

 

TOPlist

Fotogalerie

Trutnov 16.png

Oblíbené odkazy