Vladimír Prchal

V mládí jsem s váhou neměl problémy, ale jak přibývala léta, váha šla nahoru a nešlo s tím dlouhá léta nic dělat.

Snažil jsem se dodržovat různé diety a všechny možné rady, ale nejdříve šlo dolů pár deka a potom několik kil nahoru. Došlo to tak daleko, že váha ukazovala 125kg. Už to bylo na pováženou.

Poslední kapkou byla návštěva u zubaře na pohotovosti a ten mi napsal do zprávy ,,obézní pacient'', tak jsem si řekl, že je na čase opravdu něco rázně udělat.

Manželka našla na internetu stránky Světa zdraví, i když jsem tomu nevěřil,tak jsme si řekli ,že to zkusíme. Po nějaké době jsem zjistil ,že to začíná fungovat. V poradně světa zdraví v Trutnově mi opravdu dali ty správné rady - úplná změna jídelníčku a váha šla pomalu, ale jistě dolů. I můj problém s vysokým krevním tlakem se vyřešil a mám tlak po tomto úsilí naprosto v pořádku .

Této poradně v Trutnově patří veliký dík a všem vřele doporučuji.

Vladimír Prchal - Reference klientů Světa zdraví Trutnov Vladimír Prchal - diskuse klientů Světa zdraví Trutnov

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist