Štěpán shodil 16 kg za 6 měsíců

Jmenuji se Štěpán, než jsem začal hubnout vážil jsem 111 kg a 6 mých spolužáků mělo problém mě unést.

Z počátku jsem svou obezitu nijak neřešil, jedl jsem, co jsem chtěl, kdy jsem chtěl a téměř vůbec jsem se nehýbal.

Avšak po delší době mě začalo trápit, že mám problém hrát se spolužáky sporty či vůbec vyjít schody bez toho, abych se zadýchal, ale i přes tyto problémy jsem se nemohl donutit s tím cokoli dělat. Až mě jednou má matka upozornila na Svět zdraví.

Poprvé jsem navštívil pobočku Světa zdraví v Trutnově a byl jsem velice zvědavý, jak to bude probíhat, jelikož jsem neměl ani ponětí o tom, jak by správný jídelníček měl vypadat.

Nakonec se ukázalo, že správný jídelníček nezahrnoval nic, co by připomínalo vzhledem a chutí karton či jiné druhy papíru a kancelářských potřeb.

Díky pomoci Mgr. Lýdie Stodolové jsem zvládl za šest měsíců zhubnout ze 111 kg na 95 kg. Nyní už mě nedělá problém vyjít schody či účastnit se sportů déle jak pět minut, a to všechno díky Světu zdraví.

Štěpán Král - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BODYHELP - Trutnov Štěpán Král - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist