Stanislav Jarolímek

Dobrý den,

jmenuji se Stanislav Jarolímek z Trutnova a zdravím všechny, co mají problém s nadváhou a chtějí proti tomu něco udělat.

Můj příběh je ve všem podobný, jako u ostatních lidí, co mají tento problém. Nemůžu se dobře ohýbat a zavazovat si tkaničky u bot, chodit do kopců a nezadýchávat se, zdravotní problém s vysokým tlakem a jíst stále více a více léků. Můj lékař říká, tady tím směrem cesta nevede, chce to zhubnout. Zkoušel jsem různé diety a bylo to na nic. Jen na chvíli šlo trochu kil dolů a pak zase opět na horu. V ten moment jsem si řekl, že potřebuji na svoji výživu odborníka, který mě povede a poradí na mé cestě k hubnutí.

Ze sociálních sítí jsem se dozvěděl, že Svět zdraví má své odborníky, kteří mi pomohou na mé zdravější cestě. Navštívil jsem proto Svět zdraví a tam jsem se dohodl s velice příjemnou výživovou poradkyní, co bych měl proto udělat. Po lékařské prohlídce a odběru krve jsme se dohodli na pravidelných návštěvách, kde jsme probírali a radili co dál.

Byl jsem velice překvapen, jaké dobroty můžu a co nesmím. Začal jsem vše dodržovat a výsledky se brzo ukázaly a to mi dodalo více chuti to nebrat na lehkou váhu. Z původních 110 kg bylo po roce spolupráce najednou 86 kg. Do budoucna chci váhu udržovat mezi 85 až 90 kg a této váze jsem přizpůsobil i svůj šatník.

Touto cestou chci poděkovat všem, co se na mé zdravé cestě podíleli a těm, co mají také problémy s váhou a zdravím jenom doporučit odborníky ve Světě zdraví.
Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist