Stanislav Jarolímek

Dobrý den,

jmenuji se Stanislav Jarolímek z Trutnova a zdravím všechny, co mají problém s nadváhou a chtějí proti tomu něco udělat.

Můj příběh je ve všem podobný, jako u ostatních lidí, co mají tento problém. Nemůžu se dobře ohýbat a zavazovat si tkaničky u bot, chodit do kopců a nezadýchávat se, zdravotní problém s vysokým tlakem a jíst stále více a více léků. Můj lékař říká, tady tím směrem cesta nevede, chce to zhubnout. Zkoušel jsem různé diety a bylo to na nic. Jen na chvíli šlo trochu kil dolů a pak zase opět na horu. V ten moment jsem si řekl, že potřebuji na svoji výživu odborníka, který mě povede a poradí na mé cestě k hubnutí.

Ze sociálních sítí jsem se dozvěděl, že Svět zdraví má své odborníky, kteří mi pomohou na mé zdravější cestě. Navštívil jsem proto Svět zdraví a tam jsem se dohodl s velice příjemnou výživovou poradkyní, co bych měl proto udělat. Po lékařské prohlídce a odběru krve jsme se dohodli na pravidelných návštěvách, kde jsme probírali a radili co dál.

Byl jsem velice překvapen, jaké dobroty můžu a co nesmím. Začal jsem vše dodržovat a výsledky se brzo ukázaly a to mi dodalo více chuti to nebrat na lehkou váhu. Z původních 110 kg bylo po roce spolupráce najednou 86 kg. Do budoucna chci váhu udržovat mezi 85 až 90 kg a této váze jsem přizpůsobil i svůj šatník.

Touto cestou chci poděkovat všem, co se na mé zdravé cestě podíleli a těm, co mají také problémy s váhou a zdravím jenom doporučit odborníky ve Světě zdraví.
Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Bc. Marcela Karolína Maixnerová
Pražská 168
541 01 Trutnov
734 177 700
773 004 046
67448011
DIČ CZ67448011

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Trutnově zhubli již 6.826 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg?

 

TOPlist

Fotogalerie

Trutnov Tanita.png

Oblíbené odkazy