Stanislav Gaisl

Celý život jsem měl nadváhu, poslední dva roky dokonce již 160 kg. Špatně se mi chodilo i ohýbalo, do kopce jsem se zadýchával a bolela mě kolena. Míval jsem i zdravotní potíže: vysoký krevní tlak, cholesterol, na které jsem bral léky, zažívací potíže a špatné cévy. Můj zdravotní stav se horšil a to už jsem nechtěl dál dopustit.

Po návštěvě ve Světě zdraví se mi zlepšilo dýchání, chůze a můj krevní tlak je normální. Ubyly mi léky, výsledky krevních testů jsou v normě, mohu se lépe pohybovat a váha šla rapidně dolů. Za pomoci mé specialistky, paní Bc. Marcely Karolíny Maixnerové, která mi nastavila nový režim, jsem dokázal zhubnout kolem 40 kg. Přitom jím dostatečně, nemám hlad ani chutě, cítím se výborně a mám více energie.

Mým cílem, mimo vylepšení zdraví, bylo obléci oblíbené kalhoty a vestu, které jsem nosil v mládí, a to se mi povedlo. S hubnutím budu dále pokračovat, tento režim mi vyhovuje.


Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist