Renata Glosová

V Huntířově 15.7.2014

Jmenuji se Renata a je mi 41 let. Mým celoživotním krédem jsou diety. Po dvou dětech jsem vážila při 155 cm – 54 kg, což je celkem příznivé. Bohužel jsem si namlouvala, že jsem tlustá. Po různých zdravotních problémech, nedostatečné funkčnosti štítné žlázy, depresí jsem přibrala 15 kg. V té době jsem zjistila, že pro svou tloušťku nemám pojmenování.

Na internetu jsem objevila nabídku konzultace ve Světě zdraví a objednala se. Stálo mě to hodně peněz, ale šla jsem do toho. Slečna Lýdie na mne udělala veliký dojem. Začala mi vysvětlovat, co všechno dělám špatně a že při svém povolání ošetřovatelky, mám stále ještě málo pohybu. Začala jsem tedy pravidelně chodit ve dnech volna 5-10 km rychlou chůzí. Do svého jídelníčku jsem zařadila trochu tučnější jogurty 1,5 – 3,5 %, místo odtučněných, s přídavkem ovoce a vloček, což jsem dříve nedělala. Díky Lýdii jsem poznala spoustu potravin, o kterých jsem nikdy neslyšela např. šmakoun cottage aj. Začala jsem si připravovat domácí balkánský sýr.

Mým velkým problémem je vůle, kterou bohužel nemám. Když vím, že něco nesmím, tak na to mám hroznou chuť a NEODOLÁM!!!!!

Za půlroční ozdravnou kůru jsem shodila pouze 5 kg. Vím, že je to málo, ale s těmi mými hříchy, to více nešlo. Přesto si s sebou do budoucna ponesu stravovací návyky, které mi Lýdie poradila. Jíst pravidelně po 2- 3 hodinách, ke snídani, obědu a svačinám mít vždy bílkovinu a vlákninu, večeři lehkou.

Nehodlám to vzdát, ani když nebudu jezdit na kontroly. Je to pouze na mně a věřím, že se mi ještě podaří nějaká kila zhubnout. 

Renata Glosová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov Renata Glosová PO - Příběhy a zkušenosti klientůl Světa zdraví Trutnov

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist