Petra Vaňková

Nadváhou jsem trpěla celý život. Prostě jsem si svá kila pěkně vykrmila. Jednou jsem potkala naši sousedku, na které byl vidět její úbytek váhy. Vypadala velmi dobře, a tak jsem se jí ptala, jak to udělala.

Doporučila mi Svět zdraví, kde jí s hubnutím poradili. Druhý den jsem ho hned navštívila. Po konzultaci s Mgr. Lýdií Stodolovou jsem absolvovala veškerá vyšetření a byl mi sestaven jídelníček. Docházela jsem na konzultace a přeměření 6 měsíců a můj úbytek váhy je krásných 15 kg. Mohu říci, že jsem sama se sebou spokojená a cítím se velmi dobře. Mám daleko více energie a životního elánu. Moc děkuji děvčatům ze Světa zdraví za podporu, péči a mnoho užitečných rad.

31.1.2017

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist