Petra Karvayová

V měsíci dubnu jsem navštívila poradnu Světa zdraví. Při první konzultaci po přeměření a zvážení jsem nevěřila, jak na tom mé tělo a celkový stav je. Jelikož nejsem úplně zdravá, trpím chronickou ulcerózní kolitidou střev a léčím se se štítnou žlázou. Přesto jsem se rozhodla, že to zkusím. Od 15.5.2018 jsem tedy pod dohledem paní Michálkové začala hubnout.

Již při první kontrole po 14 dnech byly 4 kila dole, tuk šel dolů, první centimetry dole ... Nevěřila jsem. Začínala jsem na váze 100,2 kg a byla jsem velká a objemná. :) Nyní je měsíc duben 2019 a vážím 76,5 kg. Vše se srovnalo, tuky jdou dolů, viscerální tuk z 9 je na 5. Vyměnila jsem půlku oblečení (zbyly mi jen ponožky a boty).

Petra Karvayová - Zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov Petra Karvayová - Diskuse zákazníků Světa zdraví Trutnov

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist