Petra Adamcová

Je mi 45 let a dokázala jsem se s váhou vyšplhat na neuvěřitelných 80 kg při výšce 164 cm. Měla jsem dlouhodobé zdravotní problémy, které mě začaly stresovat víc a víc, až mě dovedly k návštěvě psychologa.

Psycholožka mi poradila zkusit NUTRIADAPT (Svět zdraví). Objednala jsem se na 1. konzultaci, věděla jsem, že konzultace i následující hubnoucí program něco stojí. Zaplatila jsem si roční hubnoucí kúru. Podstoupila jsem vyšetření – rozbor krve, metabolickou diagnostiku, analýzu střevního mikrobiomu a komplexní biochemický screening organismu s posudkem lékaře. Při 2.konzultaci jsem obdržela osobní výživový plán včetně jídelníčku a recepty + cvičební program.

Naučila jsem se správně stravovat bez omezení, chodím pravidelně do Fitness centra na běžecký pás a cvičím sestavy z videa doma.

Na konci srpna 2019 jsem vážila 80 kg a nyní je únor 2020 a vážím 62 kg. Zhubla jsem 18 kg a cítím se spokojená, ohebná, zdravotní problémy vymizely. Největší radost mám z toho, že jsem obnovila svůj šatník z velikosti 44 na 36. V pohybu a zdravém stravování budu nadále pokračovat, navíc pohyb mě psychicky nabíjí a dodává sílu vše zvládat. Specialistka Marcela mě vždy pozitivně naladí, pochválí, všechny hodnoty měření  mám v pořádku.

Jak říkám: „Když chceš, dokážeš vše“! Já šla Světu zdraví naproti a nikdy už nechci být nechutně otylá jako Maxipes FÍK.

NUTRIADAPT (Svět zdraví) je pozitívní, super, nebojte se a běžte do toho přátelé!!!

4.2.2020

Petra Adamcová PŘED - Zkušenosti klientů NUTRIADAPT Trutnov Petra Adamcová PO1 - Reference klientů NUTRIADAPT Trutnov

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist