Olga Horáčková

Nikdy jsem netrpěla nadváhou, ale po dvou dětech mi zůstávalo více jak 10 kg navíc. Nepřipadalo mi, že je to tolik, neboť neustálá péče o rodinu mne zaměstnávala a na sebe jsem vůbec nemyslela.

Vždy jsem se v jídle nějak odbyla a také hlavně po dětech dojídala. Sedavé zaměstnání, nepravidelná strava a nulový pohyb posunuly ručičku váhy nebezpečně nahoru a já najednou zjistila, že to, co odráží zrcadlo, se mi ani trochu nelíbí a je na čase začít něco se sebou dělat. Občas jsem zkusila jíst něco zdravého, ale dlouho mi to nevydrželo a já se vracela k rohlíkům a uzeninám. Pohyb mne nebavil a byla jsem neustále unavená a bylo mi těžko. Po jídle jsem se dojídala sladkým. Přiblížila se mi čtyřicítka a já se nevešla téměř do žádného oblečení a do zrcadla jsem se radši ani nedívala, styděla jsem se, jak vypadám. Už mi to nepřišlo, že to jakž takž jde, ale že jsem to nechala dojít příliš daleko.

Začala jsem hledat pomoc na internetu. Věděla jsem, že to sama nedokážu. Dříve stačilo méně jíst, ale vzhledem k věku kila dolů jít nechtěla bez radikální změny. Přišla mi nabídka na email na vstupní konzultaci do Světa zdraví. Hledala jsem různé zkušenosti klientů a rozhodla se, že to zkusím. První zvážení mne šokovalo, neboť ručička váhy ukázala neuvěřitelných 84,9 kg. Už mne nemohlo nic zastavit, jdu do toho.

Uvítala mne sympatická slečna magistra Lýdie a já se rozhodla pro půlroční program. Počáteční investice mne trošku překvapila, ale nic není zadarmo. Dostala jsem jídelníček přímo mně na míru dle krevní skupiny, kupodivu to na mne dokonale sedělo a já neměla problém začít. Vedle jídelníčku mi byly doporučeny vhodné potraviny, gramáže k přípravě jídel a spousta surovin, o kterých jsem v životě ani neslyšela, že existují. Musela jsem kompletně změnit svůj jídelníček, životní styl, stravování. Na schůzkách v pobočce mne vždy zvážili a poté následovala porada ohledně mého stravování, doporučení vhodnějších věcí, pochvala, či nové recepty.

Když jsem si s něčím nevěděla rady, slečna magistra mi vše ochotně vysvětlila a se vším poradila. Teď už bylo jen na mně, jak to zvládnu a zda se tím budu řídit. Musela jsem se naučit chystat pro sebe jídla a hlavně myslet na to, abych pravidelně každé 3 hodiny něco snědla, což byla pro mne veliká změna. Dokonce jsem i začala doma cvičit na orbitrecu, který roky zahálel. Už po prvním týdnu jsem se cítila lépe a měla jsem více energie. Zmizela mi chuť na sladké a pohled do zrcadla se mi začínal líbit. Byla jsem udivená, jak málo stačí. Tím myslím pravidelná zdravá strava a pohyb. A kila šla dolů. Průměrně tak 0,5 kg za týden. Jedla jsem to, co mi chutnalo a tudíž mne i bavilo vařit.

Díky pomoci a podpoře slečny magistry Lýdie Stodolové a také mé pevné vůli, jelikož jsem viděla výsledky, se mi podařilo zhubnout za půl roku 10 kg.

Cítím se skvěle a změněný jídelníček mi chutná. Pokud potřebujete zhubnout a bez cizí pomoci to nedokážete, navštivte Svět zdraví, kde vám pomohou a mohu říct z vlastní zkušenosti, že to opravdu funguje.

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist