Milena Hendrychová

Moje cesta ke zdravé výživě začala ze dne na den. Dcera pro mě chtěla jen to nejlepší, a tak mě bez mého vědomí přivedla do Světa zdraví. V prvních okamžicích jsem byla hodně nedůvěřivá a hlavně jsem nevěřila sama sobě, že dokážu změnit své stravovací návyky, ale i přesto jsem se rozhodla do programu Komplexní Nutriční Typologie vstoupit.

Má nadváha mi způsobila potíže s dýcháním, omezení v pohybu a další zdravotní problémy. Kombinací nevhodné stravy s nesprávným způsobem života jsem se dostala až na váhu 111 kg. Změnit moje stravovací návyky a stravovací režim bylo pro mě ze začátku hodně náročné. Je těžké vše dodržovat a hlavně si na vše nové zvyknout.

Překvapivě jsem se se změnou rychle vypořádala. Samozřejmě si musím určité dobrůtky odpustit, ale za to jak se nyní cítím skvěle, to prostě stojí. Nikdy bych neřekla, jaké je umění naučit se nakupovat vhodné a zdravé potraviny. Dnes to pro mě už není problém. Do svého denního režimu jsem vložila i cvičení na stepperu, který jsem si pořídila kvůli pohybové aktivitě, denně se snažím ujít aspoň 5 km.

Mám kus cesty za sebou, dokázala jsem si, že poprat se s pevnou vůlí pro mě již není tak tvrdý oříšek, a právem jsem na sebe hrdá! Tím, že jsem již zhubla 22 kg se mi zvedlo sebevědomí a udělala jsem i velkou radost své dceři.

Tímto bych chtěla poděkovat kolektivu Světa zdraví, zejména pak Mgr. Stodolové, která mi svým přístupem a radami pomohla ke zhubnutí mých kil. Nyní si svůj život užívám naplno a vše doporučuji.

Milena Hendrychová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BODYHELP Trutnov Milena Hendrychová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Bc. Marcela Karolína Maixnerová
Pražská 168
541 01 Trutnov
734 177 700
773 004 046
67448011
DIČ CZ67448011

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Trutnově zhubli již 6.826 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg?

 

TOPlist

Fotogalerie

Trutnov 15.png

Oblíbené odkazy