Martina Zimová

Dobrý den, tímto bych chtěla pozdravit všechny ty, kteří se rozhodli navštívit Svět zdraví. Věřte tomu, že jste právě učinili jedno z nejlepších rozhodnutí ve svém životě. Už jsem držela spoustu diet a dokonce se mi podařilo rychle zhubnout , ale bohužel právě proto jsem po nějaké době kila zase přibrala. A tak jsem si řekla, že bez kontroly odborníků to asi nepůjde a do dneška jsem šťastná, že jsem se takto rozhodla.

Počáteční investice mě nejdříve zarazily, ale opravdu to za to stálo. Pod vedením slečny Stodolové jsem se naučila jíst správně, pravidelně a často, takže nějaké hladovění a strádání opravdu nehrozilo. Naučíte se tzv. sehrát se se svým tělem a jeho potřebami. Když jsem se o to samé pokoušela  mnohokrát sama, vždy to zkrachovalo. Až teď jsem přesvědčená, že shozená kila už nenaberu, protože žít zdravě mi nedělá žádný problém. Ba naopak jsem šťastná, protože mě chválí i lidé, od kterých bych to ani nečekala.

Děkuji všem pracovníkům ve Světě zdraví a hlavně slečně Stodolové. Vám ostatním hodně úspěchů při hubnutí, výsledky pak opravdu stojí za to.

Martina Zimová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov Martina Zimová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Bc. Marcela Karolína Maixnerová
Pražská 168
541 01 Trutnov
734 177 700
773 004 046
67448011
DIČ CZ67448011

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Trutnově zhubli již 6.826 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg?

 

TOPlist

Fotogalerie

Trutnov 15.png

Oblíbené odkazy