Martina Zimová

Dobrý den, tímto bych chtěla pozdravit všechny ty, kteří se rozhodli navštívit Svět zdraví. Věřte tomu, že jste právě učinili jedno z nejlepších rozhodnutí ve svém životě. Už jsem držela spoustu diet a dokonce se mi podařilo rychle zhubnout , ale bohužel právě proto jsem po nějaké době kila zase přibrala. A tak jsem si řekla, že bez kontroly odborníků to asi nepůjde a do dneška jsem šťastná, že jsem se takto rozhodla.

Počáteční investice mě nejdříve zarazily, ale opravdu to za to stálo. Pod vedením slečny Stodolové jsem se naučila jíst správně, pravidelně a často, takže nějaké hladovění a strádání opravdu nehrozilo. Naučíte se tzv. sehrát se se svým tělem a jeho potřebami. Když jsem se o to samé pokoušela  mnohokrát sama, vždy to zkrachovalo. Až teď jsem přesvědčená, že shozená kila už nenaberu, protože žít zdravě mi nedělá žádný problém. Ba naopak jsem šťastná, protože mě chválí i lidé, od kterých bych to ani nečekala.

Děkuji všem pracovníkům ve Světě zdraví a hlavně slečně Stodolové. Vám ostatním hodně úspěchů při hubnutí, výsledky pak opravdu stojí za to.

Martina Zimová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov Martina Zimová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist