Úvodní stránka » Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov » Markéta Mišutová, Vrchlabí

Markéta Mišutová, Vrchlabí

Dobrý den,

chtěla bych se s Vámi podělit o svůj příběh spojený se Světem zdraví. Jak už to tak bývá, tak špatné stravovací návyky, pokulhávající životospráva a vůbec celkově studentský život se na mě a hlavně na mé váze dosti podepsal.

Dříve jsem si myslela, že dieta ve formě sníst toho co nejméně a hlavně light potraviny, mě dostane na vytouženou váhu. Dnes už vím, o co se jedná a vím, že být zdravá a krásná neznamená utrpení ani hladovění.

O této společnosti jsem se dozvěděla z časopisu Dieta a dlouho jsem přemýšlela, zda se jim svěřit do péče. Trochu mě ovšem musela popíchnout i rodina, ale dík jim za to. 

Mohla jsem se setkat se suprovým profesionálním kolektivem, který mě moc pomohl. Ta čísla na váze už byla opravdu hrozivá a začínala jsem pomalu nemít ráda sama sebe. Moje specialistka Mgr. Lýdie Stodolová mě na první informační schůzce vše dopodrobna vysvětlila a už nebylo o čem přemýšlet. Je prostě čas začít něco dělat. Je opravdu potřeba slyšet názor odborníka, aby se člověk odhodlal a stále to pouze neodsunoval na druhou kolej. Díky správně sestavenému jídelníčku a dobrým radám jsem se pomalu, ale jistě pustila do své nové životní etapy.

Dozvěděla jsem se důležité informace o skladbě jídelníčku, vhodných a nevhodných potravinách. A dále i  o tom, že psychická a fyzická kondice je nedílnou součástí správné životosprávy. Od své specialistky jsem na každé návštěvě dostala spoustu tištěných materiálů, které mě pomáhaly ať už při výběru vhodných potravin, receptů tak i jak vyzrát na vánoční období a jak asertivně vystupovat při svátečních návštěvách.

Se světem zdraví jsem během svého tří měsíčního programu zhubla téměř 10 kg, z toho bylo 8 kg tuku. Není nic lepšího, než když vám je volné oblečení, které jste nosila. Můžete obléci věci, které byly schované na dně skříně a okolí vás chválí, jak moc vám to sluší.

Vyzkoušela jsem i doplňky pro hubnutí a mohu jen doporučit, užívala jsem Siluettku a čaj In Thermo. Skvělí pomocníci. Už je to přes dva měsíce co jsem program skončila a musím říct, že mě už  neláká vrátit se k předešlému jídelníčku. Proč taky?? Neříkám, že je vše na 100 %. Občas prostě potřebuji obalit nervovou soustavu, takže  kostička kvalitní čokolády nebo dvě deci vína mě prostě dohoní, ale důležité je pro mě, že se cítím skvěle, šťastně a spokojená ve svém těle. Mám pravidelnou pohybovou aktivitu 2-3 hodiny týdně a ty endorfiny a dobrý pocit po cvičení jsou nenahraditelné. Mojí velkou motivací v hubnutí a v nalezení té správné cesty je i plánované těhotenství. Chtěla jsem pro sebe udělat maximum, abych věděla jak se stravovat a dokázat se s touto životní změnou lépe vyrovnat a aby  přibraná kila zase rychle zmizela.

Chtěla bych touto formou moc poděkovat své specialistce Lýdě a celému kolektivu trutnovské pobočky Bodyhelp za lidský a profesionální přístup, za dobré rady a velkou pomoc.

Vřele doporučuji všem, co se nemohou rozhodnout. Tato investice se vyplatí. Budete šťastní a bude vám skvěle. :-)

Hezký den
Markéta 24, Vrchlabí

Markéta Mišutová - Příběhy a zkušenosti Světa zdraví BODYHELP - Trutnov Markéta Mišutová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist