Markéta Mišutová, Vrchlabí

Dobrý den,

chtěla bych se s Vámi podělit o svůj příběh spojený se Světem zdraví. Jak už to tak bývá, tak špatné stravovací návyky, pokulhávající životospráva a vůbec celkově studentský život se na mě a hlavně na mé váze dosti podepsal.

Dříve jsem si myslela, že dieta ve formě sníst toho co nejméně a hlavně light potraviny, mě dostane na vytouženou váhu. Dnes už vím, o co se jedná a vím, že být zdravá a krásná neznamená utrpení ani hladovění.

O této společnosti jsem se dozvěděla z časopisu Dieta a dlouho jsem přemýšlela, zda se jim svěřit do péče. Trochu mě ovšem musela popíchnout i rodina, ale dík jim za to. 

Mohla jsem se setkat se suprovým profesionálním kolektivem, který mě moc pomohl. Ta čísla na váze už byla opravdu hrozivá a začínala jsem pomalu nemít ráda sama sebe. Moje specialistka Mgr. Lýdie Stodolová mě na první informační schůzce vše dopodrobna vysvětlila a už nebylo o čem přemýšlet. Je prostě čas začít něco dělat. Je opravdu potřeba slyšet názor odborníka, aby se člověk odhodlal a stále to pouze neodsunoval na druhou kolej. Díky správně sestavenému jídelníčku a dobrým radám jsem se pomalu, ale jistě pustila do své nové životní etapy.

Dozvěděla jsem se důležité informace o skladbě jídelníčku, vhodných a nevhodných potravinách. A dále i  o tom, že psychická a fyzická kondice je nedílnou součástí správné životosprávy. Od své specialistky jsem na každé návštěvě dostala spoustu tištěných materiálů, které mě pomáhaly ať už při výběru vhodných potravin, receptů tak i jak vyzrát na vánoční období a jak asertivně vystupovat při svátečních návštěvách.

Se světem zdraví jsem během svého tří měsíčního programu zhubla téměř 10 kg, z toho bylo 8 kg tuku. Není nic lepšího, než když vám je volné oblečení, které jste nosila. Můžete obléci věci, které byly schované na dně skříně a okolí vás chválí, jak moc vám to sluší.

Vyzkoušela jsem i doplňky pro hubnutí a mohu jen doporučit, užívala jsem Siluettku a čaj In Thermo. Skvělí pomocníci. Už je to přes dva měsíce co jsem program skončila a musím říct, že mě už  neláká vrátit se k předešlému jídelníčku. Proč taky?? Neříkám, že je vše na 100 %. Občas prostě potřebuji obalit nervovou soustavu, takže  kostička kvalitní čokolády nebo dvě deci vína mě prostě dohoní, ale důležité je pro mě, že se cítím skvěle, šťastně a spokojená ve svém těle. Mám pravidelnou pohybovou aktivitu 2-3 hodiny týdně a ty endorfiny a dobrý pocit po cvičení jsou nenahraditelné. Mojí velkou motivací v hubnutí a v nalezení té správné cesty je i plánované těhotenství. Chtěla jsem pro sebe udělat maximum, abych věděla jak se stravovat a dokázat se s touto životní změnou lépe vyrovnat a aby  přibraná kila zase rychle zmizela.

Chtěla bych touto formou moc poděkovat své specialistce Lýdě a celému kolektivu trutnovské pobočky Bodyhelp za lidský a profesionální přístup, za dobré rady a velkou pomoc.

Vřele doporučuji všem, co se nemohou rozhodnout. Tato investice se vyplatí. Budete šťastní a bude vám skvěle. :-)

Hezký den
Markéta 24, Vrchlabí

Markéta Mišutová - Příběhy a zkušenosti Světa zdraví BODYHELP - Trutnov Markéta Mišutová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Bc. Marcela Karolína Maixnerová
Pražská 168
541 01 Trutnov
734 177 700
773 004 046
67448011
DIČ CZ67448011

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Trutnově zhubli již 6.826 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg?

 

TOPlist

Fotogalerie

Trutnov 6.png

Oblíbené odkazy