Marie Lelková

Zdravím vás všechny. Jmenuji se Marie a je mi 52 let. Nadváhou jsem nikdy netrpěla. Před šesti lety jsem začala přibírat, nejdříve 4 kg, což bylo pro mě zanedbatelné a vzhledem k mému věku přijatelné. Najednou už byla váha na 70 kg, a protože byly právě vánoce, i toto jsem si dokázala omluvit. A jak šel čas, tak se moje váha došplhala až na 85 kg.

Jeden víkend jsme s přítelem trávili v Jánských Lázních a šli na malou horskou túru. Na rozcestí jsme potkali manžele, se kterými jsme se chvíli dali do hovoru. Překvapením bylo, když jsme se s nimi sešli u večeře u jednoho stolu. Povídali jsme si a paní vyjádřila obavy, jak tu túru ve vysokém stupni těhotenství zvládnu. Vysvětlila jsem ji, že těhotná opravdu nejsem, jenom pěkně nakynutá. Ovšem ani tato skutečnost mě nepřivedla k rozhodnutí s tím něco dělat. Jsem stará, a tak můžu být už takhle tlustá, to jsem si řekla.

Ke konci roku mi kamarádka poslala ze společné dovolené fotku, kde jsem se nepoznala. To byl pro mě impuls. V té době jsem se dozvěděla o poradně v Trutnově, kterou jsem posléze navštívila a hned se domluvila na půlroční docházce. Naučila jsem se správným návykům ve stravování. Dnes mám 69 kg, s čímž jsem spokojená, ale budu pracovat ještě na dalších 4 kg.

Hlavně mě baví vymýšlet a připravovat si chutná a správná jídla. Tímto děkuji všem, co se o mě starali a nově příchozím přeji hodně úspěchů.

Zdraví Vás Marie

V Trutnově dne 18.11.2019

Marie Lelková PŘED - Příběhy klientů NUTRIADAPT Trutnov Marie Lelková PO - Reference klientů NUTRIADAPT Trutnov

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist