Marcela Houserová

V srpnu 2012 jsem se rozhodla radikálně změnit svůj dosavadní způsob života. Nemyslím si, že do té doby jsem žila nezdravě, ale přece jen bylo něco špatně, protože při dle mého názoru zdravé stravě a dostatečném pohybu jsem stále přibývala na váze. V 56 letech při svých163 cm jsem „dosáhla“ 77 kg, a to už bylo moc!

Zcela náhodou jsem na internetu objevila stránky Světa zdraví. Ihned jsem se přihlásila a během hodiny se mi ozval příjemný ženský hlas, který mě informoval o všem, co jsem se potřebovala dovědět. Domluvily jsme si první návštěvu v Trutnově a od toho okamžiku to vše začalo. Marcela Houserová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov

V Trutnově v centru Svět zdraví si mě vzala do péče paní Mgr. Lýdie Stodolová. Při první návštěvě mě diagnostikovala a informovala, co mě v následujících týdnech a měsících čeká. Protože jsem svou váhu chtěla snížit alespoň o 15-20 kg, přihlásila jsem se do ročního programu. Dostala jsem spoustu neocenitelných rad, jak se správně stravovat – co jíst, kdy jíst, jak jíst, kde potraviny kupovat, jak je připravovat atd. Součástí programu byly i různé recepty na zdravá jídla (které mi vlastně chodí e-mailem dodnes) a doporučený pitný režim včetně pohybových aktivit.

Protože v mé povaze je, že čeho chci dosáhnout, za tím tvrdě jdu, řídila jsem se striktně všemi radami, které jsem od Mgr. Stodolové dostávala – a výsledek se dostavil!

Do Trutnova jsem zpočátku dojížděla jednou týdně. Vozila jsem s sebou přesný rozpis celotýdenní stravy vč. pohybových aktivit (denně 30 minut na rotopedu, což představuje 15 km) a pitného režimu. Co bylo špatně, mi Mgr. Stodolová vytkla a vysvětlila, jak se mám podobných chyb pro příště vyvarovat. A po krátké době se dostavil výsledek. Pomalu, ale pravidelně jsem na své osobní váze pozorovala stále nižší a nižší hodnoty. V červnu 2013 byla moje hmotnost 61,5 kg!

Jsem přesvědčena, že si svou současnou hmotnost udržím, protože i bez přísné až absurdní diety, ale zato správně zvolenými a připravenými potravinami, se mi to téměř „bez námahy“ podařilo. Na stravování jsem si zvykla a nemíním od tohoto způsobu ustupovat.

Ráda bych proto touto cestou velmi poděkovala velice příjemnému a profesionálnímu přístupu pracovnic Světa zdraví v Trutnově, zejména pak paní Mgr. Lýdii Stodolové. Bez její pomoci, trpělivosti a péče bych se dnes necítila o 20 let mladší.

Děkuji. MH

 Marcela Houserová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist