Ludmila Bočková

S nadváhou bojuji celý život. V dubnu 2014 jsem viděla známou a moc mě překvapilo, jak ubrala na váze. S podporou rodiny a známých jsem se přihlásila do Světa zdraví v Trutnově. Při váze 107 kg už bylo na čase s tím začít něco dělat. Svěřila jsem se do rukou odborníka -  Mgr. Lýdie Stodolové.

Moc jí tímto děkuji, že mě navedla správným směrem. A já pochopila, že hubnout neznamená nejíst, ale naučit se správným stravovacím návykům a hlavně pravidelnosti v jídle. Nikdo mi nevěřil, že jím 5 – 6 jídel denně a váha jde dolů. Po 15 měsících mám o 20 kg méně a doufám, že to bude i nadále pokračovat. Po zdravotní stránce se mi vylepšily hodnoty kyseliny močové a hodnoty cholesterolu.

Velice si vážím perfektně a profesionálně odvedené práce  Mgr. Lýdie Stodolové a tímto bych i ráda poděkovala za příjemné vystupování a vstřícnost celému kolektivu Světa zdraví v Trutnově.

V Trutnově, dne 5. 8. 2015

Ludmila Bočková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist