Lenka Vágnerová

Je mi 58 let, jsem matka tří dospělých dcer a mohu říci, že do svých čtyřiceti pěti let jsem neměla žádné zásadní problémy se svojí váhou. Vážila jsem průměrně mezi šestaosmdesáti až sedmdesáti čtyřmi kilogramy. Před 10 lety mi interní specialistka objevila lehkou cukrovku a hypofunkci štítné žlázy. Zve mne od té doby každý půlrok na pravidelné kontroly a já s obavami a nelibostí v posledních letech sledovala, jak postupně přibývám na váze. Když jsem si při letošní květnové kontrole stoupla u paní doktorky na váhu a ukázala se „devadesátka“, velice jsem se zastyděla a rozzlobila sama na sebe. Věděla jsem, že se mi postupně nebezpečně zvedá i lékařkou kontrolovaná hranice spodního krevního tlaku a že mi bude určitě předepsán další „doživotní“ lék. Lenka Vágnerová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov

Protože jako každá žena i já jsem v životě zkusila nejrůznější krátkodobé diety, věděla jsem, že i když se na nějakou tu „zaručenou“ dietu vrhnu, stejně dlouho nevydržím a efekt navýšení hmotnosti se nepochybně znovu dostaví. Vzpomněla jsme si na moji sestru, která mi před pár lety vypravovala, že se zúčastnila dlouhodobě kontrolovaného dietního programu, zhubla a příznivou váhu, ideální k její postavě, věku i výšce, si již roky úspěšně udržuje. Hledala jsem tedy na Internetu články o zdravém hubnutí a narazila jsem na pobídku ke konzultaci ve společnosti s názvem „Svět zdraví“.

Konzultaci jsem si objednala a rozjela se do Trutnova - do nejbližší pobočky v našem regionu. Na základě rozhovoru s paní magistrou Lýdií Stodolovou jsem si usmyslela, že zdravotní půlroční program hubnutí podstoupím a dnes jsem šťastná, že jsem se tak rozhodla. Pod laskavým, důkladným vedením paní Magistry se mi podařilo za půl roku zhubnout o téměř 12 kilogramů, změnila jsem zásadně svůj jídelníček a hlavně jsem se začala hýbat. Mám sedavé zaměstnání a navíc pracuji doma, proto byl pro mne pohyb jedním ze stěžejních úkolů, které jsem dostala ke splnění. Dnes pro mne jsou mé několikakilometrové denní procházky ostrou chůzí nezbytnou zásadou a potěšením.

Poprvé po letech jsem se také v říjnu tohoto roku těšila k paní interní doktorce na půlroční kontrolu a mohu říct, že byla nejenom velice potěšená ze značného úbytku mé hmotnosti, ale sdělila mi, že se mi „narovnal“  do normálních, optimálních hodnot i můj tlak a hladina cukru v krvi.

Dietní program společnosti „SVĚT ZDRAVÍ“ bych proto doporučila všem, kteří jsou rozhodnutí snížit dlouhodobě nejenom svoji hmotnost, ale zlepšit si i své zdraví, nabýt znovu sebevědomí a těšit se více ze života.

Lenka Vágnerová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

 

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist