Lenka Šedivá

Jmenuji se Lenka a je mi 42 let. Již od útlého dětství bojuji s váhou. Dříve se z toho nedělala věda a každý mě přesvědčoval o tom, že je to v rodině. A právě tak to má být. Když mi ovšem bylo 16 let a poprvé jsem se zamilovala, bylo mi jasné, že mě nikdo nebude s mou postavou chtít. A depresivní stavy úzkosti, že budu na „ocet“,  mi zaplnily celý mozek.

Od té doby jsem se snažila zhubnout všemi možnými způsoby: nejedla jsem, držela různé diety, kouřila, cvičila, no prostě vše, co vás jen napadne. Někdy se zadařilo, někdy ne. Jednoho dne jsem zjistila, že už to takhle dál nejde. Přibrala jsem až na 89 kg a moje zdravotní problémy jen přibývaly. Snížená funkčnost štítné žlázy, klouby bolely, zadýchávala jsem se při sebemenší námaze. Dlouho mi trvalo, než jsem duševně dospěla a začala přemýšlet o tom, co s tím provedu.

Odvážila jsem se vyzkoušet  potraviny či výrobky zdravé výživy, zkoušela různé recepty a myslela si, kdo ví, jak zdravě nežiju, ale přesto jsem nehubla. Jezdila jsem na kole a plavala, ale přesto jsem nehubla. Jako řidička autobusu mám sedavé zaměstnání, a tak to s mou postavou a zdravotními potížemi nebylo jednoduché. A už už bylo na čase pustit se opět do boje, ale s jinou taktikou.

Naštěstí jsem se dostala shodou okolností do rukou nejpovolanějších. S pomocí Mgr. Lýdie Stodolové a Jany Kolaříkové z trutnovského Světa zdraví, jejich vstřícného postoje, užitečných rad, psychické podpory a předepsaného jídelníčku jsem to dokázala. Zhubla jsem za půl roku 11 kg, a stále pokračuji.

Tímto cestou bych moc chtěla poděkovat Mgr. Lýdii Stodolové a Janě Kolaříkové, které mi opravdu pomohly zhubnout, ale také nabrat léty poztrácené sebevědomí.

Lenka Šedivá PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov Lenka Šedivá PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

 

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist