Úvodní stránka » Zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov » Klientka Jaruška- 3 měsíce s Lýdou a 7 kg dole

Klientka Jaruška - 3 měsíce s Lýdou a 7 kg dole!

Dobrý den všem čtenářům, je mi 42 let, mám dvě dcery a od mládí problémy s váhou. Ručička váhy ukazovala 75 kg při výšce 157 cm. Tehdy mi došlo, že to takto už dál nejde. Nejen váha, ale hlavně můj zdravotní stav volal o pomoc. Vše jsem měla obrácené, v těhotenství jsem hubla a až po porodu jsem vždy nabrala téměř 20 kilo. Něco jsem shodila, ale většina mi zůstala.

Už 25 let bojuji s vysokou hladinou prolaktinu a 4 roky s vysokým tlakem. Na Svět zdraví jsem přišla přes svou kamarádku, která mě inspirovala a hlavně pak podporovala. Musím přiznat, že jsem toho nikdy tolik nesnědla, jako musím jíst teď. Nevěřila bych tomu, že i při tomto množství jídla se dá zhubnout. Opravdu to funguje a velmi mi to zlepšilo dočasný špatný zdravotní stav.

Prolaktin mám na výbornou a vysoký tlak se snížil. Cítím se opravdu skvěle.

Svět zdraví všem doporučuji a chci velmi poděkoval Mgr. Lýdii Stodolové, která mě také podporovala a pomáhala s jídelníčkem, což bylo důležité. Největší sílu musí nabrat však každý člověk sám v sobě. S touto stravou budu nadále pokračovat.

Světu zdraví tím za všechno děkuji

Jája

Jaroslava Šrámková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BODYHELP - Trutnov Jaroslava Šrámková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Bc. Marcela Karolína Maixnerová
Pražská 168
541 01 Trutnov
734 177 700
773 004 046
67448011
DIČ CZ67448011

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Trutnově zhubli již 6.826 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg?

 

TOPlist

Fotogalerie

Trutnov 6.png

Oblíbené odkazy