Úvodní stránka » Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov » Klientka Jaruška- 3 měsíce s Lýdou a 7 kg dole

Klientka Jaruška - 3 měsíce s Lýdou a 7 kg dole!

Dobrý den všem čtenářům, je mi 42 let, mám dvě dcery a od mládí problémy s váhou. Ručička váhy ukazovala 75 kg při výšce 157 cm. Tehdy mi došlo, že to takto už dál nejde. Nejen váha, ale hlavně můj zdravotní stav volal o pomoc. Vše jsem měla obrácené, v těhotenství jsem hubla a až po porodu jsem vždy nabrala téměř 20 kilo. Něco jsem shodila, ale většina mi zůstala.

Už 25 let bojuji s vysokou hladinou prolaktinu a 4 roky s vysokým tlakem. Na Svět zdraví jsem přišla přes svou kamarádku, která mě inspirovala a hlavně pak podporovala. Musím přiznat, že jsem toho nikdy tolik nesnědla, jako musím jíst teď. Nevěřila bych tomu, že i při tomto množství jídla se dá zhubnout. Opravdu to funguje a velmi mi to zlepšilo dočasný špatný zdravotní stav.

Prolaktin mám na výbornou a vysoký tlak se snížil. Cítím se opravdu skvěle.

Svět zdraví všem doporučuji a chci velmi poděkoval Mgr. Lýdii Stodolové, která mě také podporovala a pomáhala s jídelníčkem, což bylo důležité. Největší sílu musí nabrat však každý člověk sám v sobě. S touto stravou budu nadále pokračovat.

Světu zdraví tím za všechno děkuji

Jája

Jaroslava Šrámková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BODYHELP - Trutnov Jaroslava Šrámková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist