Úvodní stránka » Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov » Klientka Dana - 6 měsíců se Šárkou a 13 kg dole !!!

Klientka Dana - 6 měsíců se Šárkou a 13 kg dole !!!

Dobrý den,

jmenuji se Dana Maršíková, ráda a s chutí bych se přidala k příběhům ze Světa zdraví. K němu mě dovedla reklama na webu, zaštítěná RNDr. Petrem Fořtem, Csc. Podle jeho rad jsem se s úspěchem snažila kdysi stravovat svoje malé děti v době mateřské dovolené.

Když jsem poprvé přišla do Světa zdraví, bylo mým hlavním záměrem zbavit se zdravotních potíží. Již delší dobu jsem vnímala problémy se zažíváním, ztrátou energie a z toho vyplývající i trápení s psychikou. Braní léků jsem se nerada přizpůsobovala. Samotnému faktu, že bych mohla shodit i pár kilogramů jsem moc nevěřila. Rekreačně jsem sice sportovala, ve" fitku" jsem se také několikrát potrápila (tam mi bylo dokonce řečeno, že mi pomůže snad jen plastika...) a můj lékař vše završil výrokem, že žena po čtyřicítce moc šancí na zhubnutí nemá.

Tudíž jsem si sice dala i cíl ubrat na váze, ale s tím, že každý i malinkatý úspěch budu brát jako bonus k případnému zlepšení zdraví. Hned na počáteční schůzce jsem byla překvapena příjemným prostředím a velmi milými lidmi. Ujala se mě velmi sympatická specialistka slečna Šárka. Věnovala se mi přes hodinu - ptala se, vysvětlovala, dodávala odhodlání, radila. Čas jsem ani nevnímala a odcházela jsem s dobrým pocitem a vírou v lepší zdravotní stav.

V takovém fajnovém duchu se nesly všechny naše další schůzky. Dostala jsem profesionální rady ohledně jídelníčku, složení stravy a pohybových aktivit. Postupem času jsem se na naše setkání těšila čím dál víc, protože výsledky se rychle dostavovaly a mně dělal velmi dobře pocit z úspěchu.

Problémy se zažíváním vymizely v rekordní době tří týdnů – to jsem tak rychle ani nečekala! Navíc mě Šárka přivedla k běhání, které se stalo mou nepostradatelnou potřebou – vysvětlila mi, jak začít a jak správně dýchat. Úplně mne to nadchlo – jsem v přírodě, nic mě to nestojí a ještě dělám něco pro zdraví. To vše se odráží i na lepší psychice. A nejen to.

Za půl roku v trutnovském Body helpu jsem snížila nadváhu o 13kg(zejména tuku), 10cm šlo dolů přes boky a 24cm z břicha! Nyní jsou to už tři měsíce, co do Světa zdraví nedocházím a musím uznat, že žádný jojo efekt se nekoná. Je mi dobře, mám více energie i sebevědomí. Za to všechno bych chtěla zejména Šárce i všem v Body helpu v Trutnově poděkovat a popřát mnoho dalších spokojených klientů, kterým mohu jejich služby vřele doporučit.

Dana

Dana Maršíková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BODYHELP - Trutnov Dana Maršíková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

 

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist