Úvodní stránka » Zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov » Klientka Dana - 6 měsíců se Šárkou a 13 kg dole !!!

Klientka Dana - 6 měsíců se Šárkou a 13 kg dole !!!

Dobrý den,

jmenuji se Dana Maršíková, ráda a s chutí bych se přidala k příběhům ze Světa zdraví. K němu mě dovedla reklama na webu, zaštítěná RNDr. Petrem Fořtem, Csc. Podle jeho rad jsem se s úspěchem snažila kdysi stravovat svoje malé děti v době mateřské dovolené.

Když jsem poprvé přišla do Světa zdraví, bylo mým hlavním záměrem zbavit se zdravotních potíží. Již delší dobu jsem vnímala problémy se zažíváním, ztrátou energie a z toho vyplývající i trápení s psychikou. Braní léků jsem se nerada přizpůsobovala. Samotnému faktu, že bych mohla shodit i pár kilogramů jsem moc nevěřila. Rekreačně jsem sice sportovala, ve" fitku" jsem se také několikrát potrápila (tam mi bylo dokonce řečeno, že mi pomůže snad jen plastika...) a můj lékař vše završil výrokem, že žena po čtyřicítce moc šancí na zhubnutí nemá.

Tudíž jsem si sice dala i cíl ubrat na váze, ale s tím, že každý i malinkatý úspěch budu brát jako bonus k případnému zlepšení zdraví. Hned na počáteční schůzce jsem byla překvapena příjemným prostředím a velmi milými lidmi. Ujala se mě velmi sympatická specialistka slečna Šárka. Věnovala se mi přes hodinu - ptala se, vysvětlovala, dodávala odhodlání, radila. Čas jsem ani nevnímala a odcházela jsem s dobrým pocitem a vírou v lepší zdravotní stav.

V takovém fajnovém duchu se nesly všechny naše další schůzky. Dostala jsem profesionální rady ohledně jídelníčku, složení stravy a pohybových aktivit. Postupem času jsem se na naše setkání těšila čím dál víc, protože výsledky se rychle dostavovaly a mně dělal velmi dobře pocit z úspěchu.

Problémy se zažíváním vymizely v rekordní době tří týdnů – to jsem tak rychle ani nečekala! Navíc mě Šárka přivedla k běhání, které se stalo mou nepostradatelnou potřebou – vysvětlila mi, jak začít a jak správně dýchat. Úplně mne to nadchlo – jsem v přírodě, nic mě to nestojí a ještě dělám něco pro zdraví. To vše se odráží i na lepší psychice. A nejen to.

Za půl roku v trutnovském Body helpu jsem snížila nadváhu o 13kg(zejména tuku), 10cm šlo dolů přes boky a 24cm z břicha! Nyní jsou to už tři měsíce, co do Světa zdraví nedocházím a musím uznat, že žádný jojo efekt se nekoná. Je mi dobře, mám více energie i sebevědomí. Za to všechno bych chtěla zejména Šárce i všem v Body helpu v Trutnově poděkovat a popřát mnoho dalších spokojených klientů, kterým mohu jejich služby vřele doporučit.

Dana

Dana Maršíková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BODYHELP - Trutnov Dana Maršíková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

 

Bc. Marcela Karolína Maixnerová
Pražská 168
541 01 Trutnov
734 177 700
773 004 046
67448011
DIČ CZ67448011

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Trutnově zhubli již 6.826 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg?

 

TOPlist

Fotogalerie

Trutnov 3.jpg

Oblíbené odkazy