Úvodní stránka » Zkušenosti klientů Nutriadapt Trutnov » Klient Jan - 9 měsíců s Lýdií a 20 kg dole

Klient Jan - 9 měsíců s Lýdií a 20 kg dole!

Proč jsem chtěl zhubnout? Jednoduchá odpověď, která se mi ne vždy dařila úspěšně řešit. Myslím tím v minulosti. Protože problémy, především zdravotní, narůstaly a psychika též byla s narůstající váhou na bodě mrazu, začal jsem hledat pomoc. Sám jsem to nikdy nezvládnul. Sice se mi podařilo pomocí různých diet shodit nějaká ta kila, ale vzápětí přišel jojo efekt a byl jsem na tom stejně a někdy i pár kilo bylo navíc.

Na internetu jsem našel nabídku Světa zdraví a začal jsem tušit,  že by to mohlo být to, co potřebuji. Že jsem to zkusil a přihlásil se, dnes považuji za šťastný nápad. V září loňského roku (2012) jsem po telefonické domluvě navštívil pobočku Světa zdraví v Trutnově a přijal jejich nabídku. V této době jsem vážil 104 kg. Špatně se mi dýchalo, brzy jsem byl unavený a bolely mě klouby. Žádná sláva to nebyla, ale mohl jsem si za to sám. Životospráva nic moc a pohybová aktivita nulová.

Nyní po půl roce spolupráce vážím 84 kg a je to na mně nejen vidět, ale sám se cítím velmi dobře.  To, co jsem v minulosti zvládal s velkými obtížemi, dělám nyní bez větších problémů. Musím ještě dodat, že jsem mohl vysadit na doporučení svého lékaře některé léky, bez kterých to v minulosti nešlo.

Na závěr chci ještě dodat, že bez pomoci Světa zdraví a toho, že jsem moc chtěl sám se sebou něco udělat, bych to nezvládl. Přeji všem, kdo jsou na tom stejně jako já před půl rokem, aby si našli cestu ke svému zdraví jako já. Stojí to za to.

Adamovič Jan

Jan Adamovič - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BODYHELP - Triutnov Jan Adamovič - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

 

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist