Kateřina Synková

Dobrý den,

chtěla bych se s vámi podělit o svůj příběh spojený se Světem zdraví.

Se svojí váhou jsem byla vždy spokojená, ale během sedmi let mi váha každým dnem ukazovala více a více kilogramů. Věděla jsem, že mé stravovací návyky nejsou ideální, ale že jsou úplně špatné, jsem netušila. S pohybem jsem to poslední dobou také nepřeháněla. Z práce domů, cestou nákup a následné vaření večeře pro rodinu. Stereotyp, který každý z vás asi zná.

Protože pracuji jako terénní pracovnice a denně našlapu spousty kilometrů, logicky jsem trpěla únavou, zadýcháváním se, bolely mě klouby v kolenou, prostě jsem byla moc těžká. Říkala jsem si, že je potřeba něco změnit. Ale víte jak to bývá. Říkáte si to, ale stále to jen oddalujete.

Až jednoho dne mi kolegyně v práci poradila hubnutí se Světem zdraví, protože prý tam její nastávající snacha, která tam v té době docházela a měla úžasné výsledky. To mi samozřejmě začalo vrtat hlavou a chtěla jsem to zkusit také. Zjistila jsem si tel. kontakt do Trutnova a pak už to šlo vše jako po másle. Telefon mi zvedla příjemná paní, se kterou jsme se hned domluvily na první schůzku. Byla jsem moc natěšená a plná očekávání. Při první návštěvě se mě ujala moc příjemná mladá slečna Mgr. Lýdie Stodolová, která mě připravila na to, co se bude dít. Zjistila jsem, že se nemám čeho bát, jaké dělám chyby ve stravování a co je potřeba dodržet.

Po sestavení jídelníčku mi bylo krásně, protože jsem zjistila, že vlastně vůbec nebudu hladovět, jak jsem si původně myslela, ale naopak budu jíst stále. Už druhý den jsem se cítila jako když létám, lehká jako peříčko a to jsem neměla dole ještě ani 1 kg. První měsíc šla kila dolů úžasnou rychlostí a já se začala cítit šťastná. Ale stále jsem nechtěla uvěřit, že dokážu zhubnout tolik, kolik jsem si předsevzala. 20 kg za půl roku mi přišlo nemožné.

Ale dokázala jsem to. Zhubla jsem krásných 18 kg a vím, že nebude problém do měsíce ještě ty 2kg shodit. Dostala jsem se tak zpět na svojí váhu, kterou jsem si dlouho držela po narození obou dětiček, kdy mi bylo krásných 22 let.

Nyní mi je 40 let a má váha je 66 kg. A chcete prozradit kolik jsem vážila před začátkem hubnutí? Nikomu to neříkám, ale Vám všem chci ukázat že to opravdu se Světem zdraví jde, a že je vše možné. Vážila jsem 84 kg.

Teď se cítím naprosto skvěle, všechny moje zdravotní potíže jsou pryč. Odměnou pro mě je, že jsem získala zpět své ztracené sebevědomí a že se opět líbím sama sobě.

Tímto bych chtěla poděkovat Mgr. Lýdii Stodolové za její pomoc a podporu, bez které bych to nikdy nezvládla. Děkuji celému kolektivu Světa zdraví a přeji všem mnoho úspěchů a spousty nových klientů. Děkuji a přeji krásné dny!

Synková Katka Vrchlabí

A vám všem bych chtěla vzkázat: NEBOJTE SE, ROZHODNĚ TO STOJÍ ZA TO.

Kateřina Synková PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BODYHELP - Trutnov Kateřina Synková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist