Kateřina Dohnalová

S nadváhou jsem bojovala již od mládí, šlo to se mnou jako na houpačce. Když jsem však ve svých 35 letech stoupla na váhu, šokoval mě údaj 85 kg. A to byl impuls k zamyšlení!

I přes veškerou snahu váhu snížit se mi nijak zvlášť nedařilo. Tak jsem se rozhodla vyhledat pomoc na internetu, kde mě zaujal kontakt na Svět zdraví. Tam jsem se po krátkém váhání objednala k první konzultaci v centru v Trutnově.

Zde mě velice mile uvítali a domluvili jsme se  na postupu při mé redukci váhy. Začátek pro mě nebyl jednoduchý, měla jsem obavy jak zvládnu nakupování nových potravin, přípravu jídla a  pravidelné stravování. Vše jsem se v krátkém čase naučila a přizpůsobila se. K novému jidelníčku jsem zařadila několikrát týdně chůzi či projížďku na kole a váha i centimetry postupně ubývaly.

Po šesti měsících jsem pozvolna shodila 14 kg a jsem nesmírně spokojená. Nový způsob stravování mi vyhovuje, jím co mám ráda a dokonce větší porce než kdy jindy. Pohybové aktivity, tedy v mém případě hlavně chůzi, jsem si oblíbila a musím říct, že pokud z nějakého důvodu nestíhám, tak mi dost chybí.

Moc děkuji mé výživové poradkyni Mgr. Lýdii Stodolové za rady a podporu při hubnutí.

Všem mohu tuto cestu jenom doporučit!

21.3.2014

Katka, 36 let

Kateřina Dohnalová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BODYHELP Trutnov Kateřina Dohnalová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BODYHELP Trutnov

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist