Jarmila Kořínková

Jistě většina z nás - žen, zná ten pocit když se vrátí z nákupu nějaké té radosti, kterou si chce udělat, se špatnou náladou a otrávená. Mě se to stávalo v poslední době stále častěji. Nic neřešily diety ani večerní nejedení. Stále jsem pomalu a zákeřně přibírala na váze.

Až jsem jednou zcela náhodně narazila na internetu na článek o Světě zdraví a jejich metabolické dietě (i když se tomu dieta nedá říkat), protože jsem za celou dobu nepociťovala hlad. Pak už to byla otázka pár vteřin, když jsem se rozhodla, že to zkusím.

Po první schůzce, na kterou jsem mimochodem jela se zvědavostí, následovala další po 14 dnech a zjistila jsem, že to fakt funguje. Další kontroly po čtrnácti dnech, konzultace s výživovou specialistkou Lýdií Zimovou, nové recepty a rady a opravdu individuální přístup zajistily, že po třech měsících jsem bez problémů shodila 8,5 kg a hlavně dost na cm.

Navykla jsem si na jiný způsob stravování. Cítím se velice dobře jak fyzicky, tak psychicky. Na kontroly nyní jezdím už jen v delších intervalech. A už vůbec mi nevadí, že si musím všechno oblečení zužovat!

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist