Jana Zálišová

Je mi 39 let. Během posledních 20 let moje váha stoupla z 52 kg na 82 kg, a to při mé výšce 160 cm bylo už opravdu neúnosné.

Začala jsem hledat na internetu rady, týkající se hubnutí. Narazila jsem na odkaz na stránky Světa zdraví. Přečetla jsem si některé příběhy lidí, kteří měli stejný problém jako já. Po dlouhém zvažování jsem nakonec pobočku navštívila. Do programu jsem vstupovala s obavami, protože nemám pevnou vůli. Paní Mgr. Lýdie Stodolová mě velmi mile přijala. Vysvětlila mi, co je špatného na mých dosavadních stravovacích návycích, tedy co je potřeba do budoucna změnit.

Díky ní jsem zjistila, že hubnutí v žádném případě není o dietách, ale o výběru kvalitních potravin a o pravidelnosti. Dodržet 5 - 6 porcí jídel denně mi dělalo zpočátku problém, ale teď už si to neumím ani jinak představit.

Tímto chci paní Mgr. Lýdii Stodolové poděkovat za perfektní přístup a péči, kterou mi věnovala. Po celou dobu mě zahrnovala recepty, ze kterých budu čerpat ještě hodně dlouho. Za půl roku pod jejím vedením se mi podařilo zhubnout 15 kg.

Jana Zálišová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov

Jana Zálišová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist