Jana Vogelová

„Při pohledu do zrcadla jsem měla pocit, že bych měla něco shodit. ... A  tak jsem shodila ... zrcadlo.“ Toto mě napadlo při každodenním oblékání. Přidávaly se zdravotní potíže a 13. ledna 2015 váha ukázala 113 kg. A  dost!! Něco s tím musím udělat, ale nevěřím si. Nemám pevnou vůli, nikdy jsem žádnou dietu nedržela, nerada cvičím, mám jídlo ráda a čokoláda je moje droga.

Přesně včas na mne na netu vykoukla upoutávka na Svět zdraví - stále nepřestávám děkovat. Zaujalo mne, že vycházejí z odběru krve. Přijali mě vlídně. Trpělivě mi Lýdie vysvětlovala, radila, kontrolovala. A přesto, že jsem nebyla důsledný klient, podařilo se!! V červnu 2015 mám o 20 kg méně. Bez hladu a bezbolestně.

Nechtělo se mi se svými fotkami na trh, aby mé momentální tělo mohl vidět každý Trutnovák. Ale byli to právě Trutnováci – známí, kolemjdoucí, sousedé, kolegyně, jejichž reakce mě odměňovaly a dále motivovaly. Každý se ale ptá, co bude, až s dietou skončím?? A já vím, že to nebyla dieta a že tedy neskončí. Naučili mne jen jíst jinak a přemýšlet o tom, co jím a kdy.

Je mi báječně!! S radostí vytahuji ze šatníku dávno zapomenuté kousky. Jako modelka už nikdy vypadat nebudu. Na to bych musela shodit ještě dvakrát tolik. Ale to cílem nebylo.

Jsem šťastná!!! A NEMUSÍM SHAZOVAT ZRCADLO!

Jana Vogelová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist