Jana Vacková

Můj příběh začal, když jsem si na Facebooku přečetla odkaz na pobočku Světa zdraví v Trutnově. Už od mládí jsem se snažila sportovat a hlídat si stravu, ale stále se mi moc nedařilo. Bylo období, kdy jsem hodně přibrala a pak přišla nějaká dieta a pár kil šlo dolů. Jenže čím věk přibýval, tím šlo vše hůře, chyběla mi  energie a byla jsem unavená. Myslím, že mám dostatek pohybu i při práci, pracuji na rodinné farmě, kde máme 85 dojnic a 100 ks mladého dobytka, takže práce je dostatek i o víkendu. S váhou 80 kg při výšce 170 cm jsem prostě musela začít něco dělat. Hlavně mě začaly pobolívat klouby a trávení také nebylo nic moc.

Do Světa zdraví jsem se objednala a dorazila na první konzultaci. Vyděsil mě můj metabolický věk. V mých 42 letech jsem ho měla na 53 letech a navíc nedostatek vody v těle. Mgr. Lýdie Stodolová je moc příjemná a vše mi vysvětlila a sestavila jídelníček. Při druhé konzultaci jsem doslova zírala. Po měsíci jsem měla 4,5 kg dole. Přidala jsem ještě cvičení s Lenkou ze Světa zdraví. Dnes po čtyřech měsících dodržování jídelníčku a pravidelného cvičení mám 8 kg dole a budu pokračovat dále. Hlavně se cítím o hodně lépe, mám i více energie. Přitom nemám hlad a zdravá jídla mě baví a chutnají mi. Ráda vymýšlím i nové variace. Dokonce jsem malinko přesvědčila i manžela, který se nechal také zvážit.

Tímto bych moooc chtěla poděkovat Mgr. Lýdii Stodolové za její cenné rady, trpělivost a vstřícnost.

V Trutnově 15.4.2016

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist