Jana Vacková

Můj příběh začal, když jsem si na Facebooku přečetla odkaz na pobočku Světa zdraví v Trutnově. Už od mládí jsem se snažila sportovat a hlídat si stravu, ale stále se mi moc nedařilo. Bylo období, kdy jsem hodně přibrala a pak přišla nějaká dieta a pár kil šlo dolů. Jenže čím věk přibýval, tím šlo vše hůře, chyběla mi  energie a byla jsem unavená. Myslím, že mám dostatek pohybu i při práci, pracuji na rodinné farmě, kde máme 85 dojnic a 100 ks mladého dobytka, takže práce je dostatek i o víkendu. S váhou 80 kg při výšce 170 cm jsem prostě musela začít něco dělat. Hlavně mě začaly pobolívat klouby a trávení také nebylo nic moc.

Do Světa zdraví jsem se objednala a dorazila na první konzultaci. Vyděsil mě můj metabolický věk. V mých 42 letech jsem ho měla na 53 letech a navíc nedostatek vody v těle. Mgr. Lýdie Stodolová je moc příjemná a vše mi vysvětlila a sestavila jídelníček. Při druhé konzultaci jsem doslova zírala. Po měsíci jsem měla 4,5 kg dole. Přidala jsem ještě cvičení s Lenkou ze Světa zdraví. Dnes po čtyřech měsících dodržování jídelníčku a pravidelného cvičení mám 8 kg dole a budu pokračovat dále. Hlavně se cítím o hodně lépe, mám i více energie. Přitom nemám hlad a zdravá jídla mě baví a chutnají mi. Ráda vymýšlím i nové variace. Dokonce jsem malinko přesvědčila i manžela, který se nechal také zvážit.

Tímto bych moooc chtěla poděkovat Mgr. Lýdii Stodolové za její cenné rady, trpělivost a vstřícnost.

V Trutnově 15.4.2016

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Bc. Marcela Karolína Maixnerová
Pražská 168
541 01 Trutnov
734 177 700
773 004 046
67448011
DIČ CZ67448011

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Trutnově zhubli již 6.826 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg?

 

TOPlist

Fotogalerie

Trutnov 12.png

Oblíbené odkazy