Iveta Radová

Je mi 34 let. Během mých 3 těhotenství jsem nabrala z 51 kg na 75 kg, a to při mé výšce 154 cm bylo už hodně. Chtěla jsem si poradit nejdříve sama, tak jsem chodila cvičit, poslouchala různé rady od kamarádek,ale nějak to nepomáhalo. Také jsem si myslela, že to půjde samo, když mám 3 děti.

A tak jsem začala hledat na internetu rady, týkající se hubnutí. Narazila jsem na odkaz na stránky Světa zdraví. Přečetla jsem si některé příběhy lidí, kteří měli stejný problém jako já. Po dlouhém zvažování jsem nakonec pobočku navštívila. Do programu jsem vstupovala s obavami, protože nemám pevnou vůli.

Paní Bc. Marcela Karolína Maixnerová mě velmi mile přijala. Vysvětlila mi, co je špatného na mých dosavadních stravovacích návycích, tedy co je potřeba do budoucna změnit. Díky ní jsem zjistila, že hubnutí v žádném případě není o dietách, ale o výběru kvalitních potravin a o pravidelnosti. Dodržet 5 - 6 porcí jídel denně mi dělalo zpočátku problém a také finančně to bylo obtížné. Ale teď už si to neumím ani jinak představit. Kupuji kvalitnější potraviny pro celou rodinu, a ta mě za to chválí.

Tímto chci paní Bc. Marcele Karolíně Maixnerové poděkovat za perfektní přístup a péči, kterou mi věnovala. Po celou dobu mě zahrnovala dobrými radami. Během roku pod jejím vedením se mi podařilo zhubnout aspoň 6 kg,i když jsem měla trochu zdravotní problémy.

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist