Helena Česeneková

Dobrý den, Jmenuji se Helena a je mi 39 let. Ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh.

Nikdy jsem netrpěla nadváhou. Jenže přišla chvíle, kdy mi najednou bylo oblečení malé. Má váha se velice zvedla během pár měsíců. Byla jsem velice unavená, podrážděná a mé oblíbené sportovní aktivity se pro mě staly velikým problémem. Při pohledu na své fotografie jsem si říkala, že je na čase udělat něco se svou postavou a změnit dosavadní způsob života.  Na internetu jsem hledala jak zhubnout a narazila jsem na webové stránky Světa zdraví. Jelikož mě nabídka připadala velmi zajímavá a lákavá, objednala jsem se na nezávaznou první konzultaci. Navíc jsem věděla, že sama to určitě nedokážu a odborná pomoc mi přijde vhod.

Po první konzultaci jsem odcházela plně nabitá nových dojmů a byla jsem si jistá, že to chci opravdu zkusit a že je na čase něco s tím začít dělat. Byl mi vytvořen jídelníček a upraven pitný režim dle mého zdravotního stavu. I když jsem některé potraviny do této doby vůbec neznala a nevěděla jsem, že vůbec existují, nebyl pro mě problém tyto potraviny sehnat a uvařit jídla, která jsem ve větší míře ani neznala.

Po prvních 14 dnech pravidelného stravování a zvýšení pitného režimu jsem na sobě začala pozorovat změny. Nejen že jsem pomalu začala shazovat kila, ale vrátila se mi zpět energie. Cítila jsem se lépe jak po psychické, tak i fyzické stránce.

Uběhly zhruba 4 měsíce od první konzultace a předání jídelníčku, kdy jsem začínala s váhou 72,9 a oblékala velikost XL. Nyní se mohu pochlubit krásnými 65 kg a obléknu velikost S-M. Celkové výsledky jsou exkluzívní, i přesto, že jsem občas zhřešila. Jsem opravdu ráda, jsem se rozhodla tuto půlroční kůru podstoupit. Při každé konzultaci se můj stav lepšil. Dozvěděla jsem se spousty nových věcí, co je pro mé tělo nejlepší a čemu se vyvarovat. Vyzkoušela jsem různé potravinové doplňky, vitamíny, tyčinky, čokolády, nápoje z vlastní výroby Světa zdraví a byly naprosto dokonalé.

Svět zdraví v Trutnově mohu jen doporučit. A Vy všichni, kteří řešíte problém s váhou či zdravím, neváhejte a nebojte se do toho jít. Peníze, které do toho vložíte, vkládáte do svého zdraví. A i ty se Vám vrátí. I když se vám to zpočátku nebude zdát. Za sebe mohu říci, že utratím mnohem méně peněz, než při stravování, které jsem vedla předtím. A výsledek opravdu uvidíte, tak jako ho vidím já na sobě. Má rodina, přátelé či lidé, které v podstatě ani neznám, jen k nim chodím nakupovat, sami vidí změny a opravdu chválí pokrok, který jsem zvládla díky odborníkům ze Světa zdraví v Trutnově.

Ještě jednou veliké DÍKY – „Vám – paní Marcelo Karolíno Maixnerová“ za péči, kterou jste mi věnovala a věnujete.

V Trutnově, dne 25.11.2015

Helena Česeneková PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov Helena Česeneková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist