Blanka Kajčevská

Jmenuji se Blanka Kajčevská. Jsem učitelkou  na základní škole. Do Světa zdraví jsem se vypravila v létě 2014. Bylo mi 55 let, hmotnost se mi pomalu blížila ke stovce. Nešlo mi jako dříve hýbat se bez zadýchání. Delší pochody znamenaly bolesti kyčlí a kolen. Sedavé zaměstnání, stresy a úmrtí dcery v roce 2010, to vše mělo na tento stav vliv. Nechtělo se mi se sebou nic dělat, dostavovaly se deprese a únava. Kila šla nahoru a zdravotní problémy se zvětšovaly.

Do Trutnova už jezdila má neteř, a tak jsem měla reference. První setkání se specialistkou Lýdií Stodolovou mi přišlo velice podnětné, její přístup příjemný. Rozhodla jsem se pro roční spolupráci. Začala jsem na 96 kg. Probraly jsme složení jídelníčku, důležitost pravidelné stravy /5- 6 x denně/.

První měsíce jsem měla pocit, že jím daleko více než dříve. Celý rok jsem si psala skladbu jídla, z jídelníčku zmizela smažená jídla, bílé pečivo, knedlíky. V podstatě jsem jen začala více chodit pěšky. Jednou za čtrnáct dní jsem jezdila na konzultace do Trutnova. Pokaždé jsem si přivezla rady a recepty, rozebraly jsme vždy skladbu stravy. S každým snížením hmotnosti se vracela lepší nálada a chuť pokračovat. Když se mi poprvé podařilo vystoupat ke kapličce nad městem bez přestávek na vydýchání, měla jsem obrovskou radost.

Pomohlo mi i zapojení naší školy jako pilotní do projektu Skutečně zdravá škola. Obědy ve školní jídelně vyhovovaly svým složením i mé snaze zdravě se stravovat.

Připadalo mi zvláštní, jak snadno šla kila dolů. Po roce jsem se zastavila na 85 kg. Není to žádný závratný posun, ale cítím se daleko lépe, chodí se mi krásně, nebolí kyčle. Mám víc energie a víc toho během dne zvládnu.

Musím poděkovat Lýdii Stodolové za její provázení na mé cestě za zdravím.

Vrchlabí, dne 26.1.2016

Blanka Kajčevská PŘED - Reference a zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov Blanka Kajčevská PO - Reference a zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist