Barbora Stiefová - Honba za energií a zdravím

Mám Crohna, nemocnou štítnou žlázu, anemii a spoustu potravinových alergií. Doma tři děti, epileptického psa a velký dům se zahradou na úklid. Z toho důvodu jsem byla vždy unavená a bez energie. Člověk zkrátka nemůže být živ jen z rohlíků a rýže. A do toho tohle vše obstarávat. To jsem si sice uvědomovala, ale nevěděla jsem, co s tím.

Ve Světě zdraví mi pak otevřely „holky“ doslova oči, když přede mnou objevily celý svět nových potravin. Chovaly se ke mně vždy tak skvěle, že je nemohu suše a odborně pojmenovat. Pak začalo období zkoušení, co mi moje tělo povolí a co ne. Něco prošlo, a tak jsme všichni měli radost.

Do toho mi udělali při vstupu i měření tuku, kde jsem zjistila, že vlastně asi nebude vadit, když pár centimetrů v pase zhubnu. Doplňků jsem bohužel nemohla moc vyzkoušet, protože se to neslučovalo s mým zdravotním stavem, ale jeden jsem si velice oblíbila (SUNKINS - shake), protože to byla po dlouhé době první potravina, která dokázala „ukojit“ můj neustálý vlčí hlad.

Takže, když jsem po půl roce zakončila placenou kůru, byla dole tři kila a boky a pas se zmenšily o šest centimetrů. K tomu spokojená střeva i bříško a i únava ustoupila, co víc si mohu přát?

Samozřejmě hodlám ve všem nadále pokračovat, protože mám ze všeho dobrý pocit, více energie a stabilizoval se mi i krapet zdravotní stav. Doufám, že jsem někomu pomohla v jeho volbě - investici do vlastního zdraví. Protože já třeba docela dlouho váhala (z finančních i odborných důvodů), než jsem zaslala formulář. Dnes jsem ráda, že to tak bylo, protože je můj život díky Světu zdraví lepší a hlavně příjemnější. A co se týká odbornosti, tak se mi líbilo, že se „holky“ neustále vzdělávají a chodí i na různé odborné semináře, takže jejich informace jsou více než aktuální…

Takže ještě jednou DÍKY!

22.10.2019

Barbora Stiefová PŘED - Reference klientů NUTRIADAPT Trutnov Barbora Stiefová PO - Diskuse klientů NUTRIADAPT Trutnov

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist