Anna Kuhnelová

Je mi 64 let a díky Světu draví jsem ukončila svůj celoživotní boj s nadváhou. Již ve 14 letech jsem vážila 103 kg a pod lékařským dohledem jsem zhubla na 78 kg, které jsem si držela až do prvního těhotenství. Byla jsem 3x těhotná a po každém těhotenství mi zůstalo 10 kg navíc.

Pak jsem různými dietami hubla a opět přibírala, a to stále dokola. Čím jsem byla starší, tím jsem pociťovala stále větší zdravotní problémy (bolesti kloubů, vysoký krevní tlak, únavu). To mě donutilo hledat konečné řešení, které jsem našla prostřednictvím reklamy Světa zdraví na internetu.

Dostala jsem se tak k Mgr. Lýdii Stodolové z Trutnova a začaly jsme spolu úspěšně řešit moji nadváhu. Po půlročním absolvování kurzu jsem lehčí o 24 kg a cítím se jako znovuzrozená, bez hladu a různých chutí, za což jsem Mgr. Lýdii Stodolové opravu vděčná.

12.11.2015

Anna Kuhnelová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov Anna Kuhnelová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Trutnov

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví BODYHELP - Trutnov

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Nutriadapt v Trutnově zhubli již 8.826 kg a na všech pobočkách Nutriadapt již 543.600 kg?

 

TOPlist